Meizu m2 note Almalı mıyım

Bu konuyu okuyanlar

kadir ion

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Meizu m2 note almak istiyorum ama Türkiye de yetkili satış noktası servisi var mı Telefon güncelleme konusunda veya işlemci performansı kamera netliği konusunda nasıl lütfen kullanan deneyim i olanlar yazsın boş boş yazıp insanlari yanıltmayin

A

Alim koçak

SDN Okuru
Dün özdilek avm de teknosa da görmüştüm kardeşim detaylı bilgiyi oradan alabilirsin bence

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Meizu m2 note almak istiyorum ama Türkiye de yetkili satış noktası servisi var mı Telefon güncelleme konusunda veya işlemci performansı kamera netliği konusunda nasıl lütfen kullanan deneyim i olanlar yazsın boş boş yazıp insanlari yanıltmayin
güzel telefon ama meizu garanti konusunda biraz sorun çıkarabilir tt175,smart6 vs gibi telefonlara bak derim..

BarKoda1010

Müdavim
Reaksiyon puanı
353

Kamera performansı çok iyi işlemci orta üst seviye ama ramde sıkıntılar var çok ram yiyor. Şahsen çok memnunum kamerasından arayüz ve özelliklerinden ama 3GB ram olsa süper olurdu kesinlikle öneririm