Meizu 16th alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Uzayyyx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Oyun performansı zaten belli ama kamera performansını vb. bilmiyorum. Bu arada arayüzü hakkında da fazla olumlu yorum alamadım. Sizce alınır mı yoksa a50 gibi modellere mi yönelmeliyim. Iphone 7 de düşündüğüm oldu fakat ekranı çok küçük ve fiyatına göre performansı fazla iyi değil sanırım.

Bu arada şu sürekli lg g7'yi öneren arkadaş gelmeden söyliyeyim :D
Çentikli ekran sevmiyorum ve teknosa,vatan,mediamarkt gibi mağazalardan alacağım bu yüzden lg g7 alamıyorum.

HYÇ

Doçent
Reaksiyon puanı
573
Meizu'nun telefonlarında güncelleme sıkıntısı var. Eğer senin için güncelleme önemli değilse alınabilir dostum. Denk gelirse Xaomi Mi 8 modeline de bak istersen, mağazalarda satılıyordu diye hatırlıyorum

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
:D Allah Allah kim o habire lg öneren :p
Kanka g7 al neden dersen çünkü yazılım olarak daha başarılı çin telefonları kamerada sürekli focus hunt yani netleme sorunu ve video'da yüksek kalite yani fps video oynatamama sorunu yaşıyor. Ayrıca meizu flyme ufakta olsa sorunlu bildirim sorunu, çince yazılar vs vs gider bu ve güncelleme desteği 0 (yazıyla sıfır) meizu 16th çok daha şık g7'den kamera sensörü daha iyi ayrıca 16th'nin tasarım daha başarılı ve g7 ekranı ne kadar harika bir ips olsa da sen yine illa gidip samsung süper amoled olan 16th kullanmak isteyrbilirsin ama şunu söyleyeyim... eğer sıkıntı tecrübe etmek istiyorsan yazılımın güncellemenin ne demek olduğunu tecrübe etmek istiyorsan 16th al. ;)
Ama bu tecrübe kısmını atlayıp bir sonraki adımdan devam etmek istersen benim sokağa atılacak param yok dersen git g7 al. 16th artılarından üstte bahsettik birazda g7'nin üstünlüğünden gidelim;
Android de en ayrıntılı video ayarlar menüsü
Boşta şarj fazla yemiyor
Telefonlardaki en kaliteli ips ekran xr ile birlikte çünkü en iyi ipsler japan display(xr), lg, sony üretir.
Seste bir numara hoparlör ve kulaklık
Lg ux bootware uygulama pek taşımaz ihtiyaca yönelik ve özelliklidir.
Askeri standartlarda sağlamlık yanlızca lg'de var.
İlk aklıma gelen bunlar ve gerçi standart cihazla gelen ux tasarımı vr ikon tasarımıda ayrı bir güzeldir.
Ayrıca lg g7 şu yeni çıkan g8 serisini saymazsak ki yeni çıktı en sorunsuz ve sağlam lg telefonu diyebiliriz. İlginç firma lg sın sıradan bir anda çıkıp ilk sıraya girebiliyor... yine lg g7 öneriyorum ben. ;) :D

HYÇ

Doçent
Reaksiyon puanı
573
Kanka g7 al neden dersen çünkü yazılım olarak daha başarılı çin telefonları kamerada sürekli focus hunt yani netleme sorunu ve video'da yüksek kalite yani fps video oynatamama sorunu yaşıyor. Ayrıca meizu flyme ufakta olsa sorunlu bildirim sorunu, çince yazılar vs vs gider bu ve güncelleme desteği 0 (yazıyla sıfır) meizu 16th çok daha şık g7'den kamera sensörü daha iyi ayrıca 16th'nin tasarım daha başarılı ve g7 ekranı ne kadar harika bir ips olsa da sen yine illa gidip samsung süper amoled olan 16th kullanmak isteyrbilirsin ama şunu söyleyeyim... eğer sıkıntı tecrübe etmek istiyorsan yazılımın güncellemenin ne demek olduğunu tecrübe etmek istiyorsan 16th al. ;)
Ama bu tecrübe kısmını atlayıp bir sonraki adımdan devam etmek istersen benim sokağa atılacak param yok dersen git g7 al. 16th artılarından üstte bahsettik birazda g7'nin üstünlüğünden gidelim;
Boşta şarj fazla yemiyor
Telefonlardaki en kaliteli ips ekran xr ile birlikte çünkü en iyi ipsler japan display(xr), lg, sony üretir.
İlk aklıma gelen bunlar ve gerçi standart cihazla gelen ux tasarımı vr ikon tasarımıda ayrı bir güzeldir.
Ayrıca lg g7 şu yeni çıkan g8 serisini saymazsak ki yeni çıktı en sorunsuz ve sağlam lg telefonu diyebiliriz. İlginç firma lg sın sıradan bir anda çıkıp ilk sıraya girebiliyor... yine lg g7 öneriyorum ben. ;):D
Kulaklıkla müzik dinleyenler için özellikle "Quad dac" muhabbetini de atlamayalım, daha iyisini bilmiyorum :D

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Kulaklıkla müzik dinleyenler için özellikle "Quad dac" muhabbetini de atlamayalım, daha iyisini bilmiyorum :D

16th'de de ses çipi var ama g7 kadar iyi değil bildiğim ayrıca hoparlör konusunda g7 boom box muhabbeti ile daha bir ileri taşımış olayı.

Uzayyyx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Boşta şarj fazla yemiyor
Ayrıca lg g7 şu yeni çıkan g8 serisini saymazsak ki yeni çıktı en sorunsuz ve sağlam lg telefonu diyebiliriz. İlginç firma lg sın sıradan bir anda çıkıp ilk sıraya girebiliyor... yine lg g7 öneriyorum ben. ;):D

Ama mağazalarda bulamadım bulduğum da 5300 tlye satıyor.
Acaba LG Electronics | LG TR
buradan araştırıp LG Premium Shoplara baksam uygun fiyata bulabilir miyim? :D

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Hepsiburada dan G7 yi gözün kapalı alabilirsin.

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Bana kalsa alırdım da ailem pek sıcak bakmıyor bu konuya. :D
2 kere telefon aldım yaklaşık 6bin lira, herhangi bir sıkıntı yaşamadim.Satıcı hepsiburada olarak.Piyasaya göre çok daha uygun oluyor.

HYÇ

Doçent
Reaksiyon puanı
573
Ailenizi ikna edemezseniz ve Meizu 16th ile Mi 8 arasında kalırsanız, Mi 8'i tercih etmenizi tavsiye ederim