Meireles'e 12 maç ceza!

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
FENERBAHÇE A.Ş. sporcusu RAUL JOSE TRINDADE MEIRELES'in, ihraç sonrası müsabaka hakemine tükürmesinden dolayı ve ihraç sonrası müsabaka hakemine yönelik hakareti nedeniyle takdiren 11 RESMİ MÜSABAKADAN MENCEZASI ve 20.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Cezanın infazının çift sarı kart görmesi nedeniyle oynamaması gereken ilk müsabakayı takiben başlatılmasına, (oyçokluğu) karar verilmiştir.

TFF

VincentVega

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
demekki neymiş hakemler raporuna istediğini yazabiliyor istediği iftirayı atabiliyormuş. tükürmeyen adam tükürmekten ceza alıyormuş. küfür etmeyen adam küfürden ceza alıyor. hem de bunlar yayıncı kuruluş tarafından ve olayı yaşayan şahıslar tarafından ispatlandığı halde.

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
meireles-hareket1-57830_501.jpg

Sadece şu harekete 5-6 maç verilirdi, tükürdüyse 11 maç yerinde olmuş.

Quickly

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Tebrikler TFF, az bile vermiş. Görüntülere dikkatli bakılırsa tükürdüğü ayan beyan anlaşılıyor. Bir de çıkıp tükürmedim diyor. Milleti aptal zannediyor herhalde. Halis Özkahya kusursuz maç yönetti, yenilginin faturasını hakeme kesmek isteyen fenerliler ortalığı tamamen haklı bir kırmızı karttan dolayı ayağa kaldırıp linç kampanyası başlattılar hakeme karşı. Meireles bu hareketi İngiltere'de yapsaydı herhangi bir hakeme sezon sonuna kadar forma yüzü göremez tüm spor kamuoyu karşısına dikilirdi. Fenerliler ise utanmasalar heykelini dikecekler.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
1 maç da çift sarıdan kırmızı yediğinden dolayı var, toplam 12 maç.

Ayrıca hakeme tükürdüğü de net bir şekilde belli görüntülerde.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
O hareketten 3 maç, tükürmekten de 8 maç ceza almış.

cobra11

Müdavim
Reaksiyon puanı
16

tükürdüğüne dair bi görüntü koyarmısınız? ben görmedimde merak ettim nerde tükürmüş?

yaşli çocuk

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Meyve veren ağaç taşlanır arkadaşlar..Vermeyende şahlanır.

Siz sinirli bir şekilde konuşurken ağzınızdan parfüm ve yeşillik kokuları çıkıyor.
Tükürmüş müş.Bi tarafımla gülerim kardeş.

-Beneficence-

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
tükürdüğüne dair bi görüntü koyarmısınız? ben görmedimde merak ettim nerde tükürmüş?
Hakemin yüz ifadesi ve gözlerine dikkat ederek bakarsan tükürdüğünü anlayabilirsin.
(Lig tv videoları yasakmış kaldırmak zorunda kaldım malesef)

VincentVega

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Ben tükürmediğini çok açık gösteren bir video koyarım ama yayın hakları cart curt diye silinir o şimdi. O yüzden bizim bir türlü göremediğimiz o tükürme anı sadece buna inananların dünyasında kalacak biz hiç göremeyeceğiz
[MENTION=221572]-Beneficence-[/MENTION] aynı olayın arkasından olmayan çekimi de var ligtv sitesinde. git izle. burdan paylaşmam yasak. o zaman görürsün tükürüyor mu tükürmüyor mu

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Fenerbahçenin itirazını bekliyorlar cezaya 6 maça düşürürler yırtar fenerbahçeli arkadaşlar üzülmesin artı delil kanıt isteyenler acaba maç oynanırken nereyi izliyorlarmış merak ettim doğrusu sanırım hakeme yaptığı harakete bile ne yaptı ki gibi bir savunma ile savuşturmaya kalkıyorlar

VincentVega

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Ligtv görüntüleri paylaşmak yasak değil mi? Değilse ben de paylaşacağım.

yaşli çocuk

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
PFDK = Raul Meireles FB armasını öptüğü için 8 maç ,ilk defa kırmızı kart gördüğü icin 3 maç,Sivas maçı ile beraber 12 Maç ceza yemiştir...

Quickly

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Ben tükürmediğini çok açık gösteren bir video koyarım ama yayın hakları cart curt diye silinir o şimdi. O yüzden bizim bir türlü göremediğimiz o tükürme anı sadece buna inananların dünyasında kalacak biz hiç göremeyeceğiz
@-Beneficence- aynı olayın arkasından olmayan çekimi de var ligtv sitesinde. git izle. burdan paylaşmam yasak. o zaman görürsün tükürüyor mu tükürmüyor mu

Sen göster de tükürmediğini görelim varsın silinsin. Kimse silindi diye sana tazminat davası açmaz merak etme. Hem öyle bir görüntü olsaydı fenerliler şimdiya kadar milyon kere paylaşmıştı. Yukarıdaki video da tükürdüğü ayan beyan açık ve de seçik şekilde görülüyor. Fanatiklik insanın gözünü bu kadar mı kör eder arkadaş, ediyormuş. Tükürmediğini açık seçik gösteren video var ve tükürdü diye TFF ceza vermiş olsaydı adamları sürerdiniz bu ülkeden be. Sallamayın işkembe-i kübradan.

cobra11

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
vay beaa nede güzel gözüktü tükürük!

alın kardeşinizi, arkadaşınızı vs karşınıza ve size tükürmesini söyleyin şöyle güzel bi tükürsün size. herşeyden haberiniz var. bakalım o tükürüğü yedikten sonra sadece gözleriniz mi oynar? hakemin bu olaydan haberi bile yok ama refleks dahi göstermemiş ilginç.

neyse fazla bişey diyemiyecem.

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Bağırarak konuşunca ağzından fırlamıştır bi yumak salya :D

cobra11

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
bide ağzını açmış hakem yalamış yutmuş. ohhh yarasın halisciğime...! ne güzel görüntüler bunlar...

3D-Clan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Bildiğin tükürmüş ya bir kabullenin abi bir şeyi de !

seckyn

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Video da komikmiş ha iyi güldüm :D Minareyi çalan kılıfınıda hazırlamış hemen :D

codding

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Buna karğalar bile güler. Güzel montajlanmış. ilk 2 foto başka yayından digeri başka yayından. dikkat edin bir maçta hernangi bir hakem bu şekilde terini en az 10 defa siliyordur... başka birşey demiyorum sadece gülüyorum.. :)))

Sır Üstadı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir futbolcunun kariyeri böyle bitirilir. Şimdiye değin kaç kere kart görmüş bu futbolcu?

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Sataşma olmasın millet.

Mesajlara dikkat.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...