Meireles hareketin anlamını açıkladı

Bu konuyu okuyanlar

kpln04

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Kafa hareketlerinden tükürdüğünü anlamak zor değil. Hakem de tam o sırada gözlerini kapatıyor ve hemen sonrasında yüzünü siliyor. Yayıncı kuruluş farklı bir açıdan görüntüyü vermediği için fazlasını göremiyoruz.
meirelesin kafa hafif oynuyor tükürüyor hakemde dikkatli bakın gözleri hemen kısıyor yüzünüze su sıçradığında hemen gözleri kısarız
bıraksalar döverdi belki hakemi
şimdi türkiye bir millet tek devlet mi oluyor fener cumhuriyeti ile birlikte

WhiteHawk

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Ben de Fenerbahçeliyim ama resmen tükürüyor ve gülerek sen .bnesin işareti yapıyor.Şimdi doğruya doğru.:mrgreen:

cengaver51

Müdavim
Reaksiyon puanı
169
meirelese in yaptıgı hareket sadece bizim ülkemizde gay işareti yabancı ülkelerdekiler için anlamı yok

3xpired

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Avuç içi karşıdaki kişiye doğru dönük ve parmaklar yukarı şekilde olduğunda "okey"dir. Parmaklar aşağı doğru ve avuç içi kişinin kendisine dönükse "gay"dir. Bu kadar basit.

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
çünkü zaten kırmızıyı gördükten sonra yapıyor.bu fenerbahçe düşmanı lafınıda kabul etmiyorum.tanımlamanız şu olsa gerek her GS li aslında fener düşmanı her fenerde aslında GS düşmanı.

sen hangi takımlısın ?

Aziz yıldırım her zamanki gibi çıkar.fenerbahçe cumhuriyetini kimse bölemez der.saf fenerli kardeşlerimde soluğu tff ve adliye binasında alır.her zamanki gibi yine uyutulan fenerli taraftar olur.

alemin en zeki spor yorumcusu da sensin o zaman biz safız gercekleri goremiyoruz burada aziz yıldırımi savunan yok konun ne oldugu bellli saptirma konuyu

meirelesin kafa hafif oynuyor tükürüyor hakemde dikkatli bakın gözleri hemen kısıyor yüzünüze su sıçradığında hemen gözleri kısarız
bıraksalar döverdi belki hakemi
şimdi türkiye bir millet tek devlet mi oluyor fener cumhuriyeti ile birlikte

abartma ya :) yok kılınc cekecekti de sapını bulamadi :D

VincentVega

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
artık konuyla ilgili şeyler yazınca da mesajımız konuyla alakasız mesajlarla bir görülüp siliniyor. suyu çıkmış bu forumun.

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47
sen hangi takımlısın ?

GS

alemin en zeki spor yorumcusu da sensin o zaman biz safız gercekleri goremiyoruz burada aziz yıldırımi savunan yok konun ne oldugu bellli saptirma konuyu

aslında söylenecek çok şey varda bazen yazmak istemiyorum.ben istiyorumki bazı şeyleri siz görün.çünkü hakikatı birinin kulağının dibine haykırsanda duymamazlıktan geliyor.FB li için hayat 6-0 dan ibaret bence.fb kupayı kaybeder fb tv de 6-0 lık maç verilir.facebook taki fener sayfalarıda öyle."6-0 unutma unutturma" diye bir video paylaşır.böyle ezeli rekabetmi olur.

ByEGT

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Aziz Yıldırım'dan konuyla alakalı içinde "3 Temmuz sürecinden beri…" geçen bir cümle kurmasını bekliyorum :)

En az Engin Baytar'a verildiği kadar ibretlik bir ceza verilmesi gerekiyor.

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
GS

aslında söylenecek çok şey varda bazen yazmak istemiyorum.ben istiyorumki bazı şeyleri siz görün.çünkü hakikatı birinin kulağının dibine haykırsanda duymamazlıktan geliyor.FB li için hayat 6-0 dan ibaret bence.fb kupayı kaybeder fb tv de 6-0 lık maç verilir.facebook taki fener sayfalarıda öyle."6-0 unutma unutturma" diye bir video paylaşır.böyle ezeli rekabetmi olur.

zaten hang itakımlı oludugun ortada :)

aa hep fenerbahçemi yapiyor ? ne oldu sizin uefa kupanız vardi :) unuttun galıba sen ılkın aynaya bak sonra bizim için bişiler soyle benımde yazmak istediğim cok sey var ama malum mod arkadaslar sagolsun tirnaklıyor.

artık konuyla ilgili şeyler yazınca da mesajımız konuyla alakasız mesajlarla bir görülüp siliniyor. suyu çıkmış bu forumun.

bak arkadasim tırnak konusuna ne güzel ele almıs :)

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47
zaten hang itakımlı oludugun ortada :)

aa hep fenerbahçemi yapiyor ? ne oldu sizin uefa kupanız vardi :) unuttun galıba sen ılkın aynaya bak sonra bizim için bişiler soyle benımde yazmak istediğim cok sey var ama malum mod arkadaslar sagolsun tirnaklıyor

uefa kupasıyla sizinde gurur duymanız lazım sayemizde avrupaya giden Türk klüp limiti arttı.git uefa ya deki biz GS yi 6-0 yendik ülke puanımızı arttır.6-0 nerde uefa kupası nerde.böyle basit cümleler size yakışmıyor.

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Uefa kupasının veya 6-0'lık maçın, bu konu ile ne ilgisi var?

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
uefa kupasıyla sizinde gurur duymanız lazım sayemizde avrupaya giden Türk klüp limiti arttı.git uefa ya deki biz GS yi 6-0 yendik ülke puanımızı arttır.6-0 nerde uefa kupası nerde.böyle basit cümleler size yakışmıyor.

bunlar gercekler sen twitter facebook yada diğer yerlerde gslı arkadasların yazdıklarıı yaptıklarını gor: sonra fenerbahcelı arkadaslarim icin sarf ettiğin cümleri dikkatle okuyup yorumlarsın ayrıca yanlıs anlama sen boyle düşünüyor olabilirsin ama buradakı kısılerin samimiyetine inanamiyorum.
sana göre basit bana gore gercekler.

ne ılgısı oldugunu arkadas yukarıda acıklamiş fenerbahcelı arkadaslar herseyi 6/0 bağlıyor diyor kendileri galatasaray lı arkadaslar da uaefa kupasına baglıyor herseyi (ben diyorum)

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
:)))))))))))))))

ALLAHA EMANET olun.

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47

bende anlamadım bu tip tartışmalar olunca konu otomatikman oraya geliyor.ben kimsenin şahsına bişey söylemeden söylediğim lafları üzerine alınan oldu.dikkat ederseniz hemen üst tarafta aslında söylenecek çok şey var dedim ama kısa kestim.6-0 mevzusunu rekabet olayına bağladım.fb tv nin ve sayfalarının her yenilgiden sonra bu tür şeyer paylaşmasının rekabete zarar verdiğini kastettim.uefa kupası mevzusununu ben açmadım ama yine o konuyu ülkemizin başarısına getirmeye çalıştım.ama umarım bu mevzu burda kapanır.sırf kanu başlığı uymuyor diye kısa kesiyorum ama eğer böyle bir konu açılırsa acımam onuda belirtiyim.

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
hocam adi üstünde fenerbahçe tv napsınlar soylermısın?

bu rekabetin boyle olmami sebebi medya !

ayrıca üstüne alınmak yada alınamam değil mevzu sen nasıl takımın adına birşey istersen bende isterim bu taraftarlık.

tamam ülkemiz adina birşeyler yapmıs olabilir0 ne güzel ama bu tür seyler FENERBAHÇE olsun diğer takımlar olsun hep maziye bakılır.

konu kapansin diyorsun ama hala bişiler için çabalıyorsun bak yukarda ne güzel yazdım ..

senden sonra yada benden sonra bir taraftar gelir bu döngü böyle gider.

mutahhar

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
fenerliyim, maçı izlerken sizi temin ederim o hareketi hiç fark etmedim ben, ilk gördüğümde Allah kalbimi biliyor kolundaki dövmeyi gösteriyor sanmıştım :D sonra tekrarını izleyince bir gariplik var dedim. bizim ülkede o işaretin ne anlama geldiği malum. kültürler arası bir uyuşmazlık varsa bilemem yani onların orada buradaki anlamı taşımayabilir. tükürük konusunu bilmiyorum. konuşurken ıslatmış olabilir :D suç varsa elbet ceza da olmalı. meireles o anlamda yapmadım diyor ama hareket ortada. karar vermek zor geldi bana...

saygılarımla,
önder.