Mehmet Demirkol Bombaladı! "Sneijder'den Öğrendi"

Bu konuyu okuyanlar

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
en_iyi_performans_sergileyen_turk_oyuncu_1462797948_4039.jpg

Galatasaray'da futbolculara verilen ancak ertelenen para cezalarıyla ilgili Mehmet Demirkol, "Ceza sistemi sözleşmelerde yazılır ve yıl başında TFF'ye haber verilir. Medyada bazı çıkan haberlere bakıyorum yönetim tarafından servis ediliyor. Oyuncular tarafından basına hiç bir şey gelmiyor. Galatasaray'daki yaşananlarda izlenimim şu ki Muslera dışında herkes gitsin isteniyor. Sneijder'da imza attığı günden bugüne bir yalpalama yok. Inter'den ayrılma sebebi de buydu. Benim düşüncelerim var bunları söylerim dedi" ifadelerini kullandı.

"Galatasaray yönetimi Sneijder'den futbolu öğrendi"

Daha başından beri Galatasaray'ın Sneijder'in her şeye karışmasına izin verdiğini söyleyen Demirkol, "Burada Sneijder'in hiçbir suçu yok. Mehmet Özbek ve ekibi Sneijder'in futbolunu anlayacak bilgiye sahip değil. Sneijder'den daha tecrübeli ve Sneijder'e sözü geçecek birini getirmediler. İşler kötüye gidince Sneijder her şeye karışıyor diye isyan ediliyor. Buna baştan izin verdin. Galatasaray yönetimi Sneijder'den futbolu öğrendi. Sneijder, Dursun Özbek'in üniversitesi oldu" dedi.

"Cavanda, Florya'da da garip garip şekillerde takılıyormuş"

Cavanda konusuyla ilgili de Demirkol, "Bir kulüp yönetimi Cavanda'yı para vererek alıyorsa, o yönetimin değişmesi lazım. Trabzonspor'un kurtulmak istediği Cavanda'ya, Galatasaray yönetimi 1.8 milyon Euro para verdi. Cavanda, Florya'da da garip garip şekillerde takılıyormuş. Kendi halinde bir dünyası varmış. Burada anlatmayalım şimdi" dedi.

"Aboubakar'ın 3.3 milyon maaşı var ama Cenk hatalı..."

Aboubakar'ın Fenerbahçe maçının ilk yarısında iki tane net pozisyonda vuramadığını ifade eden Demirkol, "Aboubakar en önemli maçta kırmızı kart yedi. Sanırsın 45 gol attı. 3.3 milyon maaşı var ama Cenk hatalı... Geçen hafta Demba Ba haftanın yıldızı, Şenol hoca beni buraya kadar getiren Cenk'i mi yoksa sıkı çalışan Demba Ba'yı mı oynatayım diye düşündü... Tercihi tutmadı" dedi.

"Volkan Demirel, o küfürleri kamera görsün diye etti"

Beşiktaş'ın Avrupa Ligi'nden elendikten sonra ritminin bozulduğunu söyleyen Demirkol, "Bir daha o ritmi tutturamadı. Bu kadar hiçbir şey yapamayan Fenerbahçe'yi Beşiktaş bir daha zor bulur. Volkan Demirel, o küfürleri kamera görsün diye etti. Beşiktaş, neden Talisca için savunma yapmamalı. Van Persie'nin hareketine tepki gösteriyorsan, 1 ay sonra kendi oyuncun yapıyorsa kendinle çelişmiş olursun" dedi.