Megane 2 almak istiyorum tavsiyeleriniz

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

haremsiz

Üyecik
Arkadaşlar Merhaba,

Megane 2 almayı düşünüyorum arabanın çok bir detayını bilmiyorum ancak binen ve kullananlardan duyduğum kadarıyla aile arabası
şimdi şöyle bir durum var araba hakkında pek bir detaya sahip değilim. Bu sebeple öneri istiyorum.

Yıl aralığı ne olmalı (2004 - 2009) iyi mi?
Model hangileri olabilir
Motor Gücü
Motor Hacmi
Km aralığı ?
Yakıt (Benzin & Lpg olur mu) araç üstünden inmeyen biri değilim hafta da 1 bilemedin ayda en fazla 4 defa filan binerim o da min 50 max 100 km olur

dedim ya araç ve araçlar hakkında pek bir bilgim yok neye önem vermem gerektiğini bilmiyorum. Ekstra olarak olursa tadından yenmez dediğim özellikleri
Dijital Klima (Çocuğum olacak o sebeple)
Dijital Ekran Geri dönüş kamera (Çokta önemli değil alınca kendim taktıra bilirim sanırım)

Bu özelliklere göre hangi modellere bakmalıyım. Şimdiden teşekkürler.

alpacino_34

Profesör
Temizinden zarar gelmez DCİ motoru tavsiye ederim . Başarılı bir motordur Dijital ekran araçta mevcut lakin geri görüş yok Bütçeyi söylersen yardımcı oluruz :)

haremsiz

Üyecik
Temizinden zarar gelmez DCİ motoru tavsiye ederim . Başarılı bir motordur Dijital ekran araçta mevcut lakin geri görüş yok Bütçeyi söylersen yardımcı oluruz :)
İlk etepta 30-35 arasıydı ama gerçi denk gelirsem hala öyle ama gerçekten temizine denk gelirsem 39-40 a kadar çıkabilirim. :sweatsmile:

stat counter