Mega.co.nz 50 GB bedava bulut! Android destekli

Bu konuyu okuyanlar

ozersworld

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Megaupload'tan tanıdığımız Mega.co.nz adlı paylaşım sitesi kararlı bir site haline gelmiş ve üye olanlara 50 GB bedava bulut desteği veriyor. Üstelik Android destekli.

MEGA size 50 GB ücretsiz güvenli disk alanı sağlayan, yeni güvenli bulut depolama servisidir.MEGA'ya yüklediğiniz her şey tamamen şifrelenir ve şifreleme anahtarını servis sağlayıcı olan MEGA dahi bilemez, dosyalarınızı göremez.MEGA'ya üye olup hesap açmak ve detaylı bilgi edinmek için https://mega.co.nz/
Android için MEGA uygulaması MEGA için Android arayüzüdür. Bu uygulama ile dosyalarınıza gözatabilir, yükleme, indirme, arama ve daha fazlasına erişebilirsiniz.
Mevcut özellikler şunları içerir:
-MEGA disk hesabınızdaki dosyalara gözatma
-Android cihazınızdan hızlı yükleme ve indirme
-Kamera Eşitleme, fotoğraf ve videolarınızı otomatik olarak MEGA'ya yükler
-MEGA hesabınızdaki dosyalarda arama yapma
-MEGA bağlantıları paylaşma ve indirme
-Dosya silme
-Dosya yeniden adlandırma
-Dosya taşıma

-Klasör yaratma

Google Play

İOS için yakında..

Web Site : www.mega.co.nz

PC Sync programı yakında..

Google Chrome eklentisi için buradan indirin. Bu şekilde siteden indireceğiniz dosya daha hızlı ve stabil bir şekilde iner. Ayrıntılı bilgi için,

https://mega.co.nz/#chrome

Firefox eklentisi

https://mega.co.nz/#firefox

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
[MENTION=60852]S4B0T4J[/MENTION] banlasın derler bi de :) bilgilendirme için çok teşekkürler abi :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kötü bir site. bir ara kullandım. upload da ve download ta sorun vardı. özellikle büyük boyutlu dosyalarda...

realdgnc

Doçent
Reaksiyon puanı
7
50 GB gibi muazzam bir alanı ücretsiz sunmaları gerçekten çok iyi. Yandex.Disk Google Drive, SkyDrive gibi servislere gerek kalmadı :D

ozersworld

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Site Türkçe. Language kısmından Türkçeyi seçin ve kaydedin. Birden fazla hesap alabilen var mı? Ben 2 adet aldım. 3.cüyü vermiyor.

Edit: Şimdilik 5 adet alabildim. Mousa kuvvet :)

bugrabugra001

Asistan
Reaksiyon puanı
1
pc sonrası programlarımın bazıları bellı baslı dosyalarımın cogu orda duruyor uzun zamandır turkce olmasıda bır avantaj ındırme hızındada kısıtlama yapmaması super

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Site varsayılan olarak ingilizce. Ayarlardan Türkçe yapabilirsiniz.

Birde ben ilk duyrulduğunda kaydolmuştum. Hesap uçmuş. Yine kaydoldum. Kullanılmadığı için mi? Yoksa bir ara tüm hesapları sıfırladılar mı?

ozersworld

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Site varsayılan olarak ingilizce. Ayarlardan Türkçe yapabilirsiniz.

Birde ben ilk duyrulduğunda kaydolmuştum. Hesap uçmuş. Yine kaydoldum. Kullanılmadığı için mi? Yoksa bir ara tüm hesapları sıfırladılar mı?

8 adet aldım uçurmasınlar sakın. Zamanında boxtan 50 GB hesabı bir tane aldığıma pişman olmuştum ama box çok yavaş ve sync programları güncellemiyor 1 senedir. Birisi sözleşmeyi okuyabilir mi? Comodo CCloud ta 90 gün işlem yapılmadığı takdirde dosyaları veya hesabı silme yetkisine sahibim diyordu en son. Bunda umarım öyle birşey yoktur.

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
ben bu siteye güvenip bişey yüklemem, yarın ne olacağı mechul.

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Box daki 50 gbyi doldurayım önce bi :mrgreen:

ozersworld

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
ben bu siteye güvenip bişey yüklemem, yarın ne olacağı mechul.

Bunun içinde önlem almışlar. O yüzden site .com uzantılı değil co.nz uzantılı. Adam ağzı yanmış aynı sorunla karşılaşmamak için tüm önlemlerimi aldım diye yazıyordu bir yerde okumuştum. Ayrıca sitede hiç bir bulut servisinde olmayan dosyaları şifreleme teknolojisi kullanıyor. Ayrıntılı bilgi için siteye girmeniz yeterli. Yüklenilen dosyaları biz bile göremeyiz diyor. Site beta sürümden beri baya gelişmiş. Ayrıca her sayfada kullanıcıları telif hakkı için uyarıyor. Megaupload gibi Amerika tarafından mahkemelik olacağını zannetmem. Sunucuları Yeni Zelanda topraklarında.

ck-xe

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Şifrenizi unutmamanız gerekiyormuş :blink:

I have forgotten my password. Can I reset it?

Unfortunately, your MEGA password is not just a password - it is the master encryption key to all of your data. If you lose it, you lose access to all of your files that are not in a shared folder and that you have no previously exported file or folder key for.

pumperking

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
maksimum dosya boyutu neymiş aklıma gelen ilk soru bu
sonraki soru ise neden ilk ios'a gelmemiş.herşey ios'a geliyor neye tepki bu :D

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Site Türkçe. Language kısmından Türkçeyi seçin ve kaydedin. Birden fazla hesap alabilen var mı? Ben 2 adet aldım. 3.cüyü vermiyor.

Edit: Şimdilik 5 adet alabildim. Mousa kuvvet :)

aynı ip den 2 adet kayıt veriyor sadece benimde iki adet var beta sürümündeyken almıştım 2 den fazla hesap fark ettiklerinde siliyorlar hatta güzel ve hızlı bende bayadır kullanıyorum.

nykSnyX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kesinlikle telefondaki uygulamasıda çok pratik ve anlaşılmaz bi şekilde diğerlerinden hızlı olan her zaman kullandığım bir sistem dir :D Tabiki yarın ne olacağı mechul googledrive en güvenilir olanı benim tavsiyem herşeyinizi bu siteye yükleyipde sonra başına birşey geldiğinde ortada dımdızlak kalmamak için kendinize somut yedeklerde almanız :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben nerdeyse 50 gb nin 40 gb sini doldurdum.işlem yapmasak diğer siteler gibi silerler mi?bilen var mı...önlem alalım bari...Sky drive bi ara bir tane mp3 attım 4 yıl falan geçti hala o mp3 orda duruyor...silmiyorlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
chrome da türkçe diline çevir deyince tarzanca da olsa anlaşılıyor. Onu bir dene

S

SDN Okuru

SDN Okuru
13 GB dosya yükledim ve tekrar başka yerde indirdim 1,5 saatte dosya indi,manyak bi şey la bu ))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben mega depoma indirdiğim oyunu nasıl bilgisiyarıma ve yaz masa üstüne alıcam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben indirdiğim oyunu bulut deposundan nasil masa üstüne ve ya bilgisiyara alcam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya ben programı hafıza kartı gibi birşey sanıyodum hesaba yükleyince direk hesabımdan internetsiz erişebildiğimi sanıyodum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
megayı bana övmeyin,ben çin sitelerinde 1 adet 4TB,1 ad 1tb aldım ve kullanıyorum.Bilginiz olsun