Mega.co.nz 50 GB bedava bulut! Android destekli

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
chrome da türkçe diline çevir deyince tarzanca da olsa anlaşılıyor. Onu bir dene

S

SDN Okuru

SDN Okuru
13 GB dosya yükledim ve tekrar başka yerde indirdim 1,5 saatte dosya indi,manyak bi şey la bu ))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben mega depoma indirdiğim oyunu nasıl bilgisiyarıma ve yaz masa üstüne alıcam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben indirdiğim oyunu bulut deposundan nasil masa üstüne ve ya bilgisiyara alcam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya ben programı hafıza kartı gibi birşey sanıyodum hesaba yükleyince direk hesabımdan internetsiz erişebildiğimi sanıyodum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
megayı bana övmeyin,ben çin sitelerinde 1 adet 4TB,1 ad 1tb aldım ve kullanıyorum.Bilginiz olsun

Kef14

Üyecik
Bazı dosyalar karşıya yükleniyor, bazıları yüklenmiyor, bunun sebebini bilen var mı?

Frk26

Üyecik
Arkadaşlar şifre sıfırlama esnasında yeni şifre ve tekrarından önce istenen kurtarma kodu nedir hesaba erişemiyorum varmı bilgisi olan...
--- Gönderi Güncellendi ---
Screenshot_2017-01-08-19-45-00.png

besyocuyuz

Üyecik
Megaupload'tan tanıdığımız Mega.co.nz adlı paylaşım sitesi kararlı bir site haline gelmiş ve üye olanlara 50 GB bedava bulut desteği veriyor. Üstelik Android destekli.

Google Play

İOS için yakında..

Web Site : www.mega.co.nz

PC Sync programı yakında..

Google Chrome eklentisi için buradan indirin. Bu şekilde siteden indireceğiniz dosya daha hızlı ve stabil bir şekilde iner. Ayrıntılı bilgi için,

MEGA

Firefox eklentisi

MEGA
Mega programını telefondan silince içeriğidekiler de silinir mi?

airductist

Üyecik
1-2 sene önce ben de hesap açmıştım. 6 ay kadar işlem yapılmazsa hesap siliniyor, haberiniz olsun.

yusuf2344

Üyecik
Mega nz bileğilerim gitti her gün kullanıyordum Nasıl tekrar ulaşabilirim
13 GB dosya yükledim ve tekrar başka yerde indirdim 1,5 saatte dosya indi,manyak bi şey la bu ))
---- Mesajlar birleştirildi ----

Mega nz bileğilerim gitti her gün kullanıyordum Nasıl tekrar ulaşabilirim Acil cevap

Son düzenleme:
stat counter