Medine'den iPhone X almak.

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
0
Selamın aleyküm arkadaslar. Bir kaç hafta içinde medineye gidecegim gitmişkende iphone x almayı düşünüyorum daha önce oradan alısveriş yapmıs olan varmı? En güvenilir nerden alabilirim yada app store var mı orada?

Mehmet Ali Ertunç

mehmetaliertunc.com
Admin
Editor
Reaksiyon puanı
63
Genelde telefon satışı gerçekleştiren standart mağazalar tercih ediliyor diye biliyorum. Ayrıca, alacağınız cihazda FaceTime yasağının olup olmadığını kontrol etmenizi tavsiye ederim.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Medine değilde mekkeden çok telefon aldım daha yeni abim x aldı orda bi arkadaşı var telefoncu eğer lazımsa özele gel numarasını vereyim bi konuş işini görür belki.

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Medine değilde mekkeden çok telefon aldım daha yeni abim x aldı orda bi arkadaşı var telefoncu eğer lazımsa özele gel numarasını vereyim bi konuş işini görür belki.
Bende alabilirim numarasını

colite

Profesör
Reaksiyon puanı
1,275
İmei sıkıntı çıkarmazsa ne mutlu size o zaman alınabilir bence (BENCE).

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
iphone 8 plus kullanıyorum satıp oradan x almak mantıklımı sizce?
Bundan sonra iphone x tasarımını devam ettirecek gibi gözüküyo apple donanm olarak hemen hemen aynı olsalarda sırf tasarım için bile geçilir benim görüşüm

Reaksiyon puanı
78
Mekkeden 3 tane tel almıştım. Sülaleden kişiler sipariş vermşti. iPhone 7 ile iki j7 almıştım. Sadece 1 telefon sıkıntı yaptı. O da j7. Ekranda ara sıra gelmeler gitmeler oluyor. O yüzden tavsiyem gidergitmez az. Dönene kadar da kullan. Sorun oluşursa aldığın yere gidersin. Veya Türkiyede yaptırırsın. Yurtdışından gelen telefonlar 2 yil garantiden 1 yila dusuyor. Yani 1 yil garantin oluyor. Tavsiye ederim. Bencede Suudi Arabistan dan al. Dikkat et de çaldırtma ha. iPhone X sonuçta ?. 1 telefon bile umreden daha pahallı ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Taa ocak da açılmış la konu. Kim konuyu hortlattı da karşıma çıkardı. Arkadaşlar uzun süre geçmiş konulara cevap yazıpda hortlatmayalım

Son düzenleme:

GatsuX

Doçent
Reaksiyon puanı
324
Dostum biliyor gibi konuşmuyorum fikrimi söylicem
Turist sin diye kazıklanabilirsiniz

melikekarpinar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Iyi günler annemler 2 hafta sonra umreye gidecekler de o bahsettiğiniz kişinin telefon numarasını bana da verebilirmisiniz annemler irtibata geçmek isterler onlarda telefon almak istiyorlar oradan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Annemler 2 hafta sonra umreye gidecekler de o bahsettiğiniz kişinin telefon numarasını bana da verebilirmisiniz annemler irtibata geçmek isterler onlarda telefon almak istiyorlar oradan.

Venceremos1940

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Türkiye dışında garantiler 1 yıl oluyor
Facetime olup olmamasına dikkat et
Türkiye'ye dönünce işletme ücretinide hesapla ve üsttekileride göz önünde bulundurarak hareket ediver.