Medieval total war 2 directx 9c hatası

Bu konuyu okuyanlar

meteoğlan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
saygıdeğer arkadaşlarım bende directx9c yüklü olmasına rağmen medieval total war 2 adlı oyunu yükledikten sonra can not launch directx9c dio dolayısıyla oyunda performans namına hiç bir şey olmuyor lütfen biri beni yönlendirsin şu işi çözelim rica ediyorum %( %( %( %( %( %( %( :R :R :R :R

meteoğlan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
axle nvidia 512 mb 7300gt agp kullanıyorum

X_Codesia

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
normal agp slotlu ekran kartı,doğal olarak düşük performans oyunun isteklerini karsılamaması normaL

kenan_386

Asistan
Reaksiyon puanı
1
meteoğlan dedi ki:
bende directx9c yüklü olmasına rağmen medieval total war 2 adlı oyunu yükledikten sonra can not launch directx9c dio dolayısıyla oyunda performans namına hiç bir şey olmuyor. %( %( %( %( %( %( %( :R :R :R :R

Directx Yüklü olmassa zaten oyun oynayamassın.
Online Oyunlarda Eğer İnternetin yavaşsa performans kayıpları olur.
Ekran Kartı Sürücü Güncellemesi Yap..

meteoğlan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
X_Codesia dedi ki:
normal agp slotlu ekran kartı,doğal olarak düşük performans oyunun isteklerini karsılamaması normaL

canım arkadaşım 2gb ram war bende oyunu gayet rahat oynuyordum directx9 setup oyun yüklendikten sonra geliyordu ve yükleniyordu format çektim directx9 namına bişey kalmadı

X_Codesia

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
senni ekran kartın sanırım ram desteğini kullanamıor o teknolojide üretilmemiş
Dx9 olmazsa oyunu hiç açmaz
dxdiag komutundan bak sorun var mı dx sorunlumu

meteoğlan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dxdiag a baktım sorun yok orda burda herkes bana senin ekran kartın yetersiz o yüzden performans düşük diyorlar ama ben diyorum ki ben bu oyunu oynadım gayet rahat biçimde ve aynı özelliiklerle acaba sorun ekran kartının bozulması olabilirmi??

meteoğlan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eee arkadaşlar bu kadar mı yardım ediyorsunuz lütfen yardım edin ben medieval oyunu aşığıyım ve bi çare bulamıyorum

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Directx 9'un son sürümünü microsoft'un web sitesinden indir.Korsan oynuyorsan onların dvd'de dx'te bir sorun vardı diye hatırlıyorum.

meteoğlan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
m1903 dedi ki:
Directx 9'un son sürümünü microsoft'un web sitesinden indir.Korsan oynuyorsan onların dvd'de dx'te bir sorun vardı diye hatırlıyorum.

yardımın için sağol kardeş

meteoğlan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya oyun tek dvd eksik olabilirmi acaba ben oyunu kurduğumda içinde directx9 ile ilgili hiçbirşey yoktu

meteoğlan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşler okuyup geçmeyin yardım edin biliyorsanız lütfeen bütün yaz ders çalıştım şimdi de medieval oynayacam ama kader işte yardım edin nolur