Media Markt Paramı İade Etmiyor, Paramamı yattı?

Bu konuyu okuyanlar

Sergey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba Forum
Arkadaşlar media markt adlı mağazadan tv alacaktım, internetten yorumları ve şikayetleri okumak önceliğim birçok kötü yorum gördüm ve bu kadar da olmaz dedim marka itibarsızlaştırma çalışması gibisinden geçirdim içimden! Cidden oluyormuş.
-13.11.2018 sipariş ettim
-Tv 19.11.2018 6 gün sonra geldi.
-20.11.2018 de servis tarafından açılan cihazım paneli kırık çıktı.Media Markt aradım cihaz böyle böyle yerel mağazanıza götüreyimmi diye sordum "hayır iade kaydı için bize mail atın" dedi.Maille uğraşmayayım bırakıyım mağazanıza "hayır kargo gelip alacak" dedi.O günden sonra telefon trafiğim kesilmedi.
Mail attılar haftasonuna kadar işlemleriniz tamamlanması beklenmekte dediler.Pazartesi ve bugün aradım dedikleri şu oldu;
-Bilgi paylaşılmamış, kayıt oluşturuyoruz.
-Hayır kayıt oluşturmayın bu kaçıncı kayıdım elle tutulur bir sonuç yok, bu mailin cevabını istiyorum, bana kim maili attı ise cevabını istiyorum
-E-ticaret birimi
-Bilgi nerde?
-Bilgi paylaşılmamış.
-Ben şu an kimle muhattabım hanımefendi.
-Media markt müşteri temsilcisi.
-Bu mailin geçerliliğini istiyorum iş disiplini, iş ahlakı gereği?
-Beyefendi tarafıma böyle bir bilgi düşmedi, ben şu an size böyle bir bilgi geçemem.
-Siz media markt müşteri temsilcisiyseniz, olayı şahsınıza indirmeyin! Madem böyle neden ayrı bir organ gibi hareket ediliyor alt-üst hiyerarşiniz varsa bu mailin geçerliliği ney?
-Beyefendi yapmamı istediğiniz başka bir işlem varmı?
-Burası Türkiye Cumhuriyeti! Muz Cumhuriyeti değil bana bilgi verin, attığınız mailin hesabını istiyorum?
-Beyefendi böyle bir bilgi yok sistemimde.
-Neden böyle bir mail atıldı peki?
-Yanlışlık yapılmış olabilir işleminiz devam ediyor.
-Neyin yanlışlığı hayırdır? Madem bu kadar disiplinli ve diğer müşterileri mağdur etmeyecek şekil de öncelik sıra var, benim ki haftasonuna çekilmiş, bu geçen bir ay da amenna saymıyorum haftasonuna bırakılan işim ne durum da bir bilgi verin.Hem e ticaret birimi diyip ayrı organ gibi davranıyorsunuz, o zaman benim muhatabım kim?Kiminle konuşuyorum? siz ne yapıyorsunuz, o koltukta? neden oturuyorsunuz? E ticaret oturan geniş kişilerin, işini yapmayan adamların irtibatını kurabileceğim numarasını verin, adresini verin görüşeyim.
-Beyfendi bizle iletişime geçebilirsiniz, bla bla bla.
gibi gibi, tutarsız ve mantıksızlıklar silsilesi var.Allaha havale ediyorum ama burası Türkiye Cumhuriyeti, hakem heyeti, il ticaret müdürlüğüne gideceğim hakkımı arayacağım insanları enayi yerine koymayı bıraksınlar.Gün ve gün yazacağım buraya.

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    62.1 KB · Görüntüleme: 451
  • 2.jpg
    2.jpg
    42.7 KB · Görüntüleme: 489
  • 3.jpg
    3.jpg
    37.3 KB · Görüntüleme: 489
  • 4.jpg
    4.jpg