Medal of Honor PC İnceleme

Bu konuyu okuyanlar

Salt Okunur

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
Medal of Honor PC İnceleme

Call of Duty katili diye lanse edilen Medal of Honor piyasaya çıktı! Peki gerçekten de FPS türünün efsane ismini tarihin karanlık sayfalarına gömebilecek mi? Yanıtı incelememizde!

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
ilk defa bir incelemenize katılıyorum...elinize kaleminize saglık

zuvay nidya

Doçent
Reaksiyon puanı
8
suan görüldügü gibi cod mw2 ise suan hala tarismasiz bir oyun.gerci bu oyundada zevk aldim ama en iyi ekran kartina sahip oldugum halde bile ne yazik ki arkadaslarim bu secenekleri sunmamistir.ben bir ea elamani olarak video tasarimi yapiyor.ama suan cikacak olan call of duty black ops ise gercekten de merak ediyorum.ve inaniyorum ki black ops ise diger oyunlari geri de birakacak.simdi patlama zamani.

netfaruk

Doçent
Reaksiyon puanı
11
güzel bir inceleme olmuş gerçekten. sonuç; black ops fena fark atacak

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
pc verisyonunda grafiklerin yüksek olmaması satışa yönelik bir hamle olabilir. zira dünyadaki pc kullanıcılarının çoğu orta seviye sisteme sahip. muhtemelen ps3 ve xbox versiyonlarının grafik kalitesi yüksektir. onlara da bakmak lazım.

zuvay nidya

Doçent
Reaksiyon puanı
8
ya simdi meseleyi böyle bakmak gerekir.eger orta seviye systeme sahipseniz,sürekli yeni cikan oyunlarda ise sizin ekran kartlari yetersiz kaliyor.sürekli oyunu yeniledikce ekran kartini da yenilemek kaliyorsunuz tabiki bu da ayri masrafa biniyor.simdi bu masrafa göre cogu kisi ise ya xbox 360 yada ps3 tercih etmekte kaliyor,cünkü cogu oyunlar ise bu systeme göre ayarlaniyor.ama pc göre ise baska sekilde ayarlaniyor.ve tabiki xbox da grafiklere sorun yasamadan en yeni oyunlarini sorunsuz oynuyabiliyorsun lakin en iyi grafikleri ise ne yaziki xbox ve ps3. pc e karsi dayanamazlar..cünkü ekran kartlari ise gelistikce gelisiyor ve en ince detaillarina kadar giriyor.ama siz xbox yada ps3 ise kesinlikle ekran kartlari yenilemiyorsunuz.

bu 3 katagoriye ise insan elindeki bütcesine göre hareket ediyor.
para si olan bilgisayara gidiyor masraf dan kacan ise xbox ve ps3 terih etmekle kaliyor.

sahsen benim evde hem xbox 360 ps3 dreamcast ve en son donanmis bilgisayar systemi bulunuyor.

araba yarislar spor adventure oyunlari ise konsollarda oynarim.ama pc de ise sirf ama sirf savas oyunlarini oynarim.cünkü silahi fare ile jiosticke göre daha cok ince dokunabiliyorsun.

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
valla ben ilk başta güzel sanıyordum ama ilerledikçe bir kaç bölümde seccade üzerinde insanların öldürülmesi mevzusundan sonra direk sildim. Zaten oyun masraflarının cia tarafından karşılığındığı hakkında dedikodularda dönüyor. bu arada oyun call of un tırnağı olamaz seneryo ve o atmosfer bi tek call of serisinde var :)

malibumali

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Mouse problemi yaşadım. Oyun yeni olduğu için internette de pek bişe bulamadım. MohaInput.ini ile biraz oynadım. Pek bi düzelme olduğunu söyleyemicem. Benim hoşuma gitti oyun. Ama CODMW2 daha iyiydi tabii ki. MOH'un da aksiyonları az değildi. Yine yapmışlar. Mouse problemi yüzünden 2.gün bitti. İnceleme için teşekkürler.

Miroğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Call of duty mw2 kadar iyi olmasada güzel oyun idare eder...

emre24

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Oyun Cod 6 ya göre oldukça berbat bizzat cod 6 dan kopya çekmişler. :)

oxytacin

Asistan
Reaksiyon puanı
6
bu yıl en çok battlefield tan zevk aldım call of duty den daha iyi idi bakalım birde bunu deneyelim

gvn

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
cok güzel özetlenmiş gerci daha medal of honor u oynamadım ama codu gececegini sanmıyorum

inceleme süper olmuş +++ :D

WaylandIZMIR

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Bayram tatili nedeni ile MOH ve COD kurdum ve bitirdim.. 2 günde 2 oyun bitti.. İkiside çok kısa ve ikiside çok iyiydi bence..

Medal of honor daha taktiksel bir oyundu.. COD, allah ne verdiyse bam güm savaşıyordum :) Medalın konu ve tarzı çok hoşuma gitti fakat işe grafik, ses, oynanış vs olarak bakarsak tabiki COD bir adım önde.. Fakat şimdilik ;)

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Black Ops, bütün hatalarına karşın MoH'a fark atar. MoH hala sıkıcı, sürükleyici değil. Çok güzel bir yönü ise yanınızdaki adam telsizle konuşurken size yakınlığına göre hem kulaklıktan hem de normal yoldan sesinin duyulması. Çok güzel bir ayrıntı olmuş. MoH'u oynayıp sildim gitti. Black Ops'u ise baştan oynamayı düşünüyorum, kayıt sorununu çözersem.

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Kayıt sorunu derken ''resume game' olayı mı?

onun çözümü basit ilk girdiğinde resume game yok seçeneklerde sonra menüden bir kez geri gidip tekrar girdiğimizde resume game orada görünüyor. bahsettiğin sorun buysa tabi:)

Regionella

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Call of duty black ops'tan daha iyi. black ops'un save saçmalığı var, zorla intro izletme saçmalığı var, çok iyi sistemlerde bile kasılma saçmalığı var. medal of honor'da bunların hiçbiri yok.

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332

onun çözümü basit ilk girdiğinde resume game yok seçeneklerde sonra menüden bir kez geri gidip tekrar girdiğimizde resume game orada görünüyor. bahsettiğin sorun buysa tabi:)

Hiç böyle denememiştim. Evde bir bakayım. Teşekkürler. :)

SiradanVatandas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

bu dediklerinin resume saclamigini olmadigi anlamina gelmez ki... ben niye menude gezmek zorundayim ya böyle bi sacmalik olabilirmi.. herseyi gectim 3 yama cikti şu olayi düzeltemediler..

Son mesajlar