MEB'in İnternet Bağlantısı İle Facebook'a Girme ?

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben köy okulunda öğrenmenlk yapan biriisi olarak denemediğim sey kalmadı gerek mobil gerek pc için hiç bir şekilde aşamadım meb engelini. bir bilgisayar mühendisliği mezunu olarak söylüyorm bunu.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tel den gireceksen eger phaton web browser var onu indir youtube facebook vb. gibi heryere girersin... :devil2::thumbup: ... Ama netin hizi yüksek olmalı teleon android olması lazım ..... :D :devil::huh::thumbup1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
face ve instagramdan başka bişey bildiğiniz yok zaten. Evde o kadar giriyorsunuz bari okulda girmeyin.Bıkmadınızmı artık sanal dünyadan biraz da gerçek dünyada yaşayın !...

frknkrc44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gerçek dünyadan koptuk artık geri dönüş yok :(

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Yapamassın istediğin kadar dns dene
5d00a623a4ef38214d44e28e61141542.jpg

Free vpn ile her siteye girebilirsiniz :)

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Kendi modeminde bu siteler açılmıyorsa tabiki vpn ile yapabilir
Soyle bu tablet mebin tableti ve okuldaki internet gibi bir dns uzerinden internete baglaniyor ve cogu sitede guvenli internet cinsinden veya veri alinamadi gibi hatalar veriyor. Vpn ile sıkıntisiz girebiliyorum. Okuldaki internettede bu sekilde girebildim.

50085ee491c4be9cfe98f5510c3a5cbc.jpg

frknkrc44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben giremedim nedense
Vpn bağlantısı yapamıyorum

TyC

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Hide Ninja vpn'yi dene. iyi programdır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
google play storeden puffin web browser i indirip kullanabilirsin. kendimde denedim tüm yasak sitelere girebiliyosun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bi program vardı şu an adı aklımda değil yarın yazarım ( Not: Bu konularda Bilgisayar öğrencisi için imkansız yoktur :) saygılarımla G-Nkalito )

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Android için supervpn ios için onavo prtotect vpn en iyisi bence.(Not: ios da vpn açmadan önce interetin dns sini 8.8.8.8 yapın)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
play store da uc browser mini var ondan bedava olarak facebook internet v.s herseye bedava gırebılırsın sadece mını uygulamayı yukle sonrada gezınmenın keyfını cıkar

haticeece

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hotspot shied tarzı bir uygulamalardan birini dene istersen markette ücretsiz deneme sürümleri var sonuç alırsan full sürümünü ücretsiz googledan bulabilirsin ;)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bende var ama bağlanmıyor

Son düzenleme:

Vernom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben lise 2 anadolu teknik öğrencisiyim. Okulda bir kablosuz ağ (Wifi) var ve ben şifresini biliyorum.İnternete de rahatça giriliyor ama bir sorunum var . Facebook uygulamasına girdiğimde bağlanmıyor. Aynı şey İnstagram içinde geçerli. Ekranda "MEB bu siteye erişimi engellemiştir" yazısı çıkıyor. DNS değiştirirsem olur diye düşündüm. SetDNS programını indirdim (telefon rootlu) . Denemediğim DNS kalmadı fakat hep aynı sonuç. Facebook a opera miniden giriliyor (kötüde olsa) . Ama benim asıl amacım Facebook ve İnstagrama Uygulamadan girmek. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Telefonum Samsung Galaxy Gio s-5660 ve ROOT ludur.

Vereceğim linkte gerekli olanları doğru bir şekilde uygularsan bu kadar uğraşmana gerek bile kalmaz umarım olur https://bordoklavyeli.net/eproxy-ile-fatih-agina-baglanma/

Son mesajlar