Meb tableti general mobile e tab 5

Bu konuyu okuyanlar

Aykut_Simsek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ders çalışmak için tablet arıyodum bizim liseye geçtiğimiz zaman durduruldı tabley dağıtımı letgoya falan baktım ucuza satılıyor bu tablet birkaç kez kullandım çok güzel şimdi ben başka bir kişiden bu tableti satın almayı düşünüyorum ona zimmetli olduğu için tc si falan bilgileri hep tablette oluyor devlet önlemlerini alıyor yani ben aldıktan sonra satan kişi tabletim çalındı diyerek polise şikayet edebilir. Tablete root atılırsa bu bilgiler silinirmi başım belaya girermi?

Jabberwocky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Benim tablette root var ama şöyle bi saçmalık oluyor evdeki internette chrome dan bir siteye girmek istediğimde meb engeliyle karşılaşıyorum yani bence onun yerine başka bir tablet almayı düşün ne olacağı belli olmaz. Kendi görüşüm

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Arkadaşlar ders çalışmak için tablet arıyodum bizim liseye geçtiğimiz zaman durduruldı tabley dağıtımı letgoya falan baktım ucuza satılıyor bu tablet birkaç kez kullandım çok güzel şimdi ben başka bir kişiden bu tableti satın almayı düşünüyorum ona zimmetli olduğu için tc si falan bilgileri hep tablette oluyor devlet önlemlerini alıyor yani ben aldıktan sonra satan kişi tabletim çalındı diyerek polise şikayet edebilir. Tablete root atılırsa bu bilgiler silinirmi başım belaya girermi?
Merhaba;
Sana sorun yaşatabilir. Root atarsan değişiklik yapabilirsin ama başka bir tablet almanda fayda var.

Kaan VURAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Kesinlikle alma min. 300TL'den çok daha iyi tabletler bulabilirsin. Biraz daha araştır derim.