Meb tablet galaxy tab 10.1 yardim

Bu konuyu okuyanlar

rutkayz11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler beyler biliyorsunuzki meb 3 sene önce 9. sınıf öğrencilerine galaxy tab 10.1(p7500) dağıttı.

Ben bu tarz şeylere ilgisi olmayan bi insanım fakat bi lavuk bu tabletleri sıfırlamayı öğrenmiş.Yani sıfır bir mağazadan alınmış gibi yapmış tableti nasıl becermişse. Birde parayla sıfırlıyor 20 tl ye.
Şimdi beyler https://www.youtube.com/watch?v=rHtsOm0l2Q8 şu videodan rootlama işini öğrendim.

Yalnız benim bi sıkıntım var ne yapsam ne etsemde bilgisayar tableti görmüyor usb yi takıyorum ama usb aygıtı tanınmadı diye hata veriyor.
Hiçbir şekilde bilgisayara tanıtamadım odini açıyorum fakat odin bilgisayarıma herhangi bi tabletin bağlandığını göstermiyor.

Kısacası sorunum şu bilgisayar tableti görmüyor bi yardım edinde şu tableti sıfırlamayı bi halledeyim.

NOT:Usb hata ayıklama modunu aktifleştirdim ona rağmen yine görmüyor.

byk3m0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu dağıtılan tabletlerde bootloader olduğu için öyle rom atayım yazılım sileyim sıfırlayım falan filan yok kimse boşuna cebelleşmesin ben çok uğraştım ve sonuca vardım hüsran bunun için yapılacak bir yol buldum fakat çok iyi bilgi sahibi olmak gerekiyor developer android ile çözümü var nasıl derseniz çözemedim hala uğraştayım