Max 750 TL Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

crewd0x

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Merhaba :) N97 marka telefonumu satmış bulunmaktayım.Symbian'dan kurtulduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum.Artık Android işletim sistemi olan bir telefon almanın zamanı geldi diye düşünüyorum.Maximum 750 TL'ye kadar önerilerinizi bekliyorum.İkinci el'de olabilir.

--- Mesaj Güncellendi ---

Güncel.

aceleciburak

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Xperia Neo V şuan için en mantıklı seçim yaza kadar bekleme şansınız olabilseydi Galaxy Ace 2 derdim zira 800 mhz cift çekirdek 768 b ram Adreno 203 yada SGX535 gpu 3.8'' ekranla cezbediyor nisan ayında çıkar mayısta TR de olur muhtemelen.

ama dediğim gibi şuan için bi cihaz alırken min 1 ghz işlemci ve adreno 205 gpu olan çözümlere yönelmek lazım diğer cihazlar teknolojik çöplüğün en güzel kanıtı neden mi senesi olmadan ace 2 geldi ve çift çekirdeğe geçmiş durumda.

cepten az para çıkması ve o para ile alınabilecek en teknolojik cihazı almak yerinde tercih olacaktır ayrıca beklemeyi şundan öneriyorum yeni cihazlar geldiği zaman piyasadaki var olan 1 ghz tek çekirdekler bile ciddi indirimlere gidecek şöyle söyliyim belki yaz sonu xperia neo v satışta bile olmayacak yada şuanda bulabildiğimiz galaxy mini ve ace yada gio.

piyasa çok hızlı değişiyor o yüzden ne kadar az para kaptırırsak o kadar iyidir.

crewd0x

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Baska önerisi olan yokmu ? :)

cengaver51

Dekan
Reaksiyon puanı
169
Telefon_921201.jpg

http://www.hepsiburada.com/Liste/ht...Id=telcephtcsalsa&categoryId=371946#Gorseller

crewd0x

Profesör
Reaksiyon puanı
27
HTC Salsa'ya baktım fakat facebook için üretilmiş bir telefon olduğu için beni pek tatmin etmedi :(