Max 750 tl android telefon yarin aliom !! Yardim

Bu konuyu okuyanlar

atakankk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
MAX 750 tl alınabilecek en iyi android telefon nedir acaba yarın alcam .

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
General Mobile Discovery 16GB

atakankk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
casper via a3216 mı genaral mobile discovery 4gb mi ?
acil cevap bekliyorum yarın alcam ?

atakankk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
casper niye almıyayım gmd markasından dolayı almak istemiyorum bir de çok fazla sorun çıkartıyormuş, neden gmd alayınm acaba ?

atakankk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gmd veya casper via a3216 2 sinden birini yarın alıom ,hangisini almalıyım nedeniyle birlikte açıkları mısınız ?

GoByMe

Asistan
Reaksiyon puanı
21
GMD marka olarak dusununce alinmaz tabii ama sunu da bil GMD cok tuttu cok rahat rom root bulursun guncelleme gelme olasiligi daha yuksek ve emin ol GMD daha gucludur casperdan

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
casper niye almıyayım gmd markasından dolayı almak istemiyorum bir de çok fazla sorun çıkartıyormuş, neden gmd alayınm acaba ?

Hangisini alayım diyorsun, sonra da markasından dolayı gmd almak istemiyorum diyorsun. Demek ki sen kafana koymuşsun bir kere Casper'ı. Ben de casper almazdım markasından dolayı. Laptoplarında bir sürü sorun yaşayan arkadaşımı gördükten sonra.

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
gmdye güvenmiyorsun caspere mi güvencen :) 700tl olmasına rağmen s3 kadar performans sağlıyor bu telefon ince ve şık bir görünümü var her türlü işini görecektir.

atakankk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gm discovey 1 saat sonra almaya gidiyorum,hayırlısı.

atakankk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
neden ki gmd gayet iyi değil mi bu arada gmd de otomatik odaklanma var mı ?

emrekaragol6

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hocam idare edecek bir telefonun varsa biraz daha biriktirmeye çalış 1000 liraya discovery elite çıkacak note 3 ten daha üstün özellikleri var onu al bence şu zamanlar telefon alınmaz.

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
neden ki gmd gayet iyi değil mi bu arada gmd de otomatik odaklanma var mı ?

Gmd otomatik odaklamaya sahip evet. Ama temiz bir S3 almak yerine S3 almak daha makul. Kamera, malzeme kalitesi, hızı vs her konuda geri bir telefon.

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Kaliteli Bir Telefon İstiyorsan Bence Motorola Moto G Al.Tamam Kamera Gibi Özelliklerinde 5 MP Fakat Oda Gerçekten İyi Bir Telefon.Pek Eksik Bir Yanı Yok,Aynı Frekans Hızında İşlemci Var Fakat Farkı Yeni Discovery'de Kullanılan İşlemci Var Fakat Yenisinden Biraz Güçsüz Bildiğiniz Üzere.Güncelleme Bakımından Birşey Diyemem Çünkü Lenovo Satın Aldı Ama Direk 4.4.2'ye Güncellenebiliyormuş.General Mobile Discovery'de Şarj Soketi Sorunu Varmış,Gerçi Her Telefonda Bir Sorun Olur Ama Bence Motorola Moto G Alın.Sizin Fazlasıyla İşinizi Görecektir.

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
2.el s3 veya büyük ekran seviyorsanız note2 ikinci el alın daha iyi olur.Şu discovery ye bir türlü ısınamadım.Ekranından mıdır nedir bilemedim :D

Son mesajlar