Max 500-600 tl bluetooth kulak üstü kulaklık önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Trosydm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaslar ozellikle spor icin ama gündelikte de kullanıma uygun kablo zımbırtısı olmadan kulak üstü kulaklık onerir misiniz.. Extra basslı olması cok hos olur. Ama onemli olan ses kalitesinin yüksek olması. sony mdr serileriyle karsılasıyorum ama cok onerilmiyorlar. fikirlerinizi bekliyorum. simdiden tesekkürler..

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Sporda koşarken kulak üstü bir kulaklığın başınızda duracağını sanmıyorum ama illa isterseniz sennhesier BT 4.40 öneririm kulak içide olabilir aslında diyorsanız elimde sıfır sadece kutusu açık Sony mdr xb70ap var düşünürseniz geri dönüş yapabilirsiniz.

Trosydm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Sporda koşarken kulak üstü bir kulaklığın başınızda duracağını sanmıyorum ama illa isterseniz sennhesier BT 4.40 öneririm kulak içide olabilir aslında diyorsanız elimde sıfır sadece kutusu açık Sony mdr xb70ap var düşünürseniz geri dönüş yapabilirsiniz.

Yorumunuz icin tesekkürler. Fitness yaptıgım icin kulaküstü gayet ideal oluyor. oyle kosmalık bi durum yok :) onerdiğiniz sennhesier de tere dayanıklı olmadıgına dair bir sitede okumustum. Ancak kulaklık cok basarılı. Sizce bir sıkıntı yasar mıyım? Birde dikkatimi ceken su ürün var. ikisinden hangisini onerirsiniz ? JBL E50BT Wireless Kulaküstü Kulaklık CT OE Siyah

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Ben yine sennhesier öneririm padleri deri olduğu için nem çekme v.b bir durumu olucağını sanmıyorum Jbl kulaklık kısmında başarılı bir firma olarak görmüyorum netlik istiyorsanız sennhesier istediğinizi verebilecek bir ürün.

Trosydm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ben yine sennhesier öneririm padleri deri olduğu için nem çekme v.b bir durumu olucağını sanmıyorum Jbl kulaklık kısmında başarılı bir firma olarak görmüyorum netlik istiyorsanız sennhesier istediğinizi verebilecek bir ürün.

Ozellikle amazondan urunun yorumlarını okudum az once. Ses seviyesinin yeterli olmadıgı falan yazılmıs. Aynı sekilde bass/tiz oranlarıda. Orta siddetde bi kulaklık denilmis. Her kulaklık genelinde o kadar tezat yorumlar var ki insan kalakalıyor. Deneyip almak sanırım en basarılı yol olacak.