Max 2500

Bu konuyu okuyanlar

Efur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar en fazla 2500 tl ye Türkiye garantili telefon almayı düşünüyorum.(s7 yada A8 alınır mı)(Kamera önemli)

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Xz Premium almaya çalış

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Güzel kardeşim tr garantili istiyorsan internetten alma şansın varsa hb hem uygun fiyata hem de güzel telefon bulabilirsin

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yani normal Elektironik mağazalar kira parası eleman ücretleri giderler falan derken çok pahalıya satıyorlar

Son düzenleme:

Efur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Güzel kardeşim tr garantili istiyorsan internetten alma şansın varsa hb hem uygun fiyata hem de güzel telefon bulabilirsin

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yani normal Elektironik mağazalar kira parası eleman ücretleri giderler falan derken çok pahalıya satıyorlar
Hb dan düşünüyorum inşallah

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
XZ1 alabilirsin xzp alabilirsin xz premium ben kullanıyorum sorun varsa sorabilirsin

Efur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
XZ1 alabilirsin xzp alabilirsin xz premium ben kullanıyorum sorun varsa sorabilirsin
Hocam xz1 beni kaç sene götürür
Şarjı çabuk bitiyor mu
Birde altta ve üstteki boşluklar çok mu büyük gözü rahatsız ediyormu hiç görmedim yakından birde s7 de f1. 7 sonyde 2.0 başka konularda mı öne geöiyor kamerada

FurkanT.

Profesör
Reaksiyon puanı
340
S7 de f1. 7 sonyde 2.0 başka konularda mı öne geöiyor kamerada
S7 kamerası düşük ışıkta başarılı ama Xz1 ve Premium'un kamerasi gün ışığında daha gerçekçi ve doğal çekiyor. Fotoğraflar kaliteli ve net. Ayrıca 960fps gibi önemli özellikleri var.
Gece çekimlerini pek önemsemezsen Xz1'in kamera daha çok memnun eder.

F değeri tek başına bir şey ifade etmez . Çünkü samsung bile akli başına geldi ve S9'da gündüz daha iyi çekmek için f2.4 diyafram kullandı.

Efur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
S7 kamerası düşük ışıkta başarılı ama Xz1 ve Premium'un kamerasi gün ışığında daha gerçekçi ve doğal çekiyor. Fotoğraflar kaliteli ve net. Ayrıca 960fps gibi önemli özellikleri var.
Gece çekimlerini pek önemsemezsen Xz1'in kamera daha çok memnun eder.

F değeri tek başına bir şey ifade etmez . Çünkü samsung bile akli başına geldi ve S9'da gündüz daha iyi çekmek için f2.4 diyafram kullandı.
Teşekkürler

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
Şarjı çabuk bitiyor mu
Birde altta ve üstteki boşluklar çok mu büyük gözü rahatsız ediyormu hiç görmedim yakından birde s7 de f1. 7 sonyde 2.0 başka konularda mı öne geöiyor kamerada
@EsatBey35 kullanıyor.Bir teknoloji mağazasına gidip görebilirsin bence rahatsız etmiyor.Diyafram değeri kötü ama gece çekimleri yinede iyi.Mesela a8 2018 1.7 ama xz1 gece çekiminde daha iyi sonuç verecektir.Şarj olarak bir bilgim yok ama günü çıkarır diye tahmin ediyorum

chu5555

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
xiaomi filan düşünmüyorsanız bence kamera da ön plandaysa A8 mantıklı gibi. ben olsam mi6 yada on plus 5t gibi bir tel alırdım . ama bu tarz telefonları düşünmüyorsanız A8 bildiğim kadarıyla kamerası ile ön planda bir telefon fiyat kırıterlerinizde uyuyor bence a8 alın derim. ben sony telefonlarda bir türlü beklediğim kamera kalitesini yakalıyamıyorum zamanında ilk çıktığında xpria z almıştım hatta ilk çıktığı gün gittim koşarak aldım. o zamanki aynı klasmandaki samsung modeli kamera olarak bir tık daha iyidi bu arada hiç samsung kullanmadım bu zamana kadar ama A8 ilgimi çeken bir telefon oldu .

EsatBey35

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Şarjı çabuk bitiyor mu
Özelden Yazdım şarjı çok zor bitiyor...Seni 3-4 sene rahat götürecek bir telefon çünkü daha çıkalı 1 yıl olmadı android 8le geliyor...Altta Ve Üstte boşluk olması hiç sorun değil.İphone SE Kullanan Arkadaşım Eline aldı telefonu ve tasarımı dahil herşeyini beğendi dedikleri ise "Kanka telefonu sana hiç veresim yok çok efsane elde tutuşu hızı falan".Zaten Snapdragon 835li ve türkiye garantili 2300tl internette... daha ne olsun?

Atacan Begnazarov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
EsatBey35 hocam. Kulaklık ses çıkışı nasıl? Kalite ve şiddet olarak?

EsatBey35

Asistan
Reaksiyon puanı
37
EsatBey35 hocam. Kulaklık ses çıkışı nasıl? Kalite ve şiddet olarak?
Pek Deneme Fırsatım Olmadı Fakat Bana Göre İyi Ses Veriyor.Hele ki Bass Sesleri.Bass Sesleri Kesin Olarak Anlaşılıyor Şiddet Olarakta İyi Kalite Olarakta He Bir Htc U11 den Çıkan Kulaklık Gibi mi? Tabiikide Hayır.Ama Orta Derece Bir Kulaklık Ne Üst Düzey Diyebilirim Ne de Çok Kötü/Kötü Diyebilirim.