Max. 2500 tl ye alınabilecek bir telefon???

Bu konuyu okuyanlar

ㅠㅡㅠ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Başlıkta da dediğim gibi en fazla 2500 lira bir telefon arıyorum.
**Sar değerinin düşük olması benim için çok önemli
*E, o kadar para bayıyoruz bari kamerası sağlam oksun ;)
*Batarya da önemli ,şimdi günün yarısında bitmesin (aktif sosyal medya ,ara sıra da ağır olmayan oyunlar oynayan biriyim)
(Nfs ya da suya dayanıklılık o kadar önemli değil ama olursa tadından yenmez :))

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
*Batarya da önemli ,şimdi günün yarısında bitmesin (aktif sosyal medya ,ara sıra da ağır olmayan oyunlar oynayan biriyim)
(Nfs ya da suya dayanıklılık o kadar önemli değil ama olursa tadından yenmez :))

Redmi Note 8 Pro ve Mi 9T'ye bakmanızı öneririm.

ㅠㅡㅠ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Redmi Note 8 Pro ve Mi 9T'ye bakmanızı öneririm.
Açıkçası RN8 pro'ya baktım ,özellikleri gayet iyi ama sar değeri (vücut) 1.466. Biraz fazla gibi geldi. Gün içinde fazla kullanımda veya daha uzun vaadede sıkıntı çıkmasından korkuyorum. Bu arada bu kadar hızlı öneri için teşekkür ederim.

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,375
Birde mi 9 lite'a bakın.

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Açıkçası RN8 pro'ya baktım ,özellikleri gayet iyi ama sar değeri (vücut) 1.466. Biraz fazla gibi geldi. Gün içinde fazla kullanımda veya daha uzun vaadede sıkıntı çıkmasından korkuyorum. Bu arada bu kadar hızlı öneri için teşekkür ederim.
Bir yerde okumuştum,doktorlar şu anki telefonlarda bulunan radyasyon değerlerinin tehlikeli derecede olmadığını söylüyordu.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Mi 9T öneririm SAR değerine çok takılmayın telefonlar piyasaya çıkmadan önce onca test kontrol vs. yapılıyor

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Mi 9T öneririm SAR değerine çok takılmayın telefonlar piyasaya çıkmadan önce onca test kontrol vs. yapılıyor
anasını satayım bir konuda Mİ9T önerdim gördüğüm muameleye bakar mısın ?

1576532298583.png

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Konuyu gördüm sıkıntılı bir arkadaşa benziyor
Görkem hocaya ekran görüntüsünü attım mesajımı görmedi Allah aşkına forumdaki tek kanser ben miyim ?
Biliyorum alana kadar birçok kişinin kafasını ütüledim ama ben alalı 2 hafta oldu bitti gitti niye don lastiği gibi uzatıyorsunuz anlamıyorum

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Sıkıntı onda bazı yerlerde daha uğraşıyor birileri ile görende hepimiz onu kıskanıyoruz rahatsız ediyoruz
Sıkıntılı bir arkadaş bir de yaptığı davranışı yüzüne vurunca sapık gibi beni takip etmekten vazgeçin diyor ben bu arkadaşa acayip gıcık kaptım