Max. 2200 TL'ye kadar telefon önerisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

SüleymanCLK

Üyecik
kılıfı şimdiden halledin
Öneriniz var mı yoksa direk silikon kılıf mı kullanayım? Farklı tarz bi kılıfla telefonun estetik görünümünü bozmak istemiyorum açıkçası.

hayırlı olsun, size önerim arka kapak çizilmeye çok müsait olduğu için kauçuk bir ekran koruyucu ile kapatmanız olacaktır
Silikon kılıf daha mantıklı olmaz mı düşme durumlarında vesaire kenarlarını da korumak için?
Mesaj otomatik birleştirildi:

kılıfı şimdiden halledin
Öneriniz var mı:? Silikon kılıf kullanmayı planlıyorum. Farklı bir tarzda kılıf ile telefonun estetik görünümünü bozmak istemiyorum.
hayırlı olsun, size önerim arka kapak çizilmeye çok müsait olduğu için kauçuk bir ekran koruyucu ile kapatmanız olacaktır
Kılıf kullanmak daha mantıklı olmaz mı? Düşme durumlarında kenarlarını da korumak için.

ahm@

Stay Hungry, Stay Foolish
Öneriniz var mı yoksa direk silikon kılıf mı kullanayım? Farklı tarz bi kılıfla telefonun estetik görünümünü bozmak istemiyorum açıkçası.

Silikon kılıf daha mantıklı olmaz mı düşme durumlarında vesaire kenarlarını da korumak için?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öneriniz var mı:? Silikon kılıf kullanmayı planlıyorum. Farklı bir tarzda kılıf ile telefonun estetik görünümünü bozmak istemiyorum.

Kılıf kullanmak daha mantıklı olmaz mı? Düşme durumlarında kenarlarını da korumak için.
korusun telefonu yeter gerisi sizin zevkiniz

SüleymanCLK

Üyecik
Evet telefon siparişimden 23 saat sonra elime ulaştı. Kullanacağım uygulamaları kurdum. Yazılımsal bir sorunla henüz karşılaşmadım. Parmak izi okuyucusu son güncellemeyle hızlanmış. Yüz tanıma sistemi çok hızlı çalışıyor. Telefonu elime aldığım anda ekranını açabiliyorum. Müzik konusunda hoparlörü hoşuma gitti. Kamerası da Video çekiminde biraz sıkıntı yaşatıyor. Ancak fotoğraflarda ana kamerayı 25 MP 'de tutmalarına rağmen yapay zeka desteğiyle oldukça iyi fotoğraflar çekiyor. Şarj konusunda Sabah 10'da %100 olarak aldım, gün içerisinde instagram, twitter, whatsapp gibi uygulamalar kullandım. Yaklaşık 1 saat telefon görüşmesi yaptım. Ortalama şekilde kullanmama rağmen 15 saatte sadece %44 şarj yedi. Muhtemelen 1.5-2 günü çıkaracaktır.

Edit: Telefonun arkasına Spigen crystal kılıflardan alacağım. Ön cama ise Shiftdelete'de kullanılan Spigen Glas.tr kullanmak istiyordum fakat Spigen'in sitesinde satışa kaldırılmış kırılmaz cam. Cam konusunda bir önerisi olan varsa alabilirim.

Son düzenleme:
stat counter