Max. 2200 TL'ye kadar telefon önerisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

SüleymanCLK

Üyecik
Arkadaşlar 4 yıldır kullandığım Xperia M5 artık bozulma aşamasına geldiği için yeni telefon alacağım. Araştırma yaptım ve önerileri okudum. 2000 TL civarında en çok önerilen "Red Mi Note 7" var. Ancak ondada Ghost Screen problemi ve bir kaç problem daha gözüme çarptı. 2000-2200 TL'ye kadar telefon önerebilir misiniz acaba? İnternet üzerinden getirtmek istemiyorum. Garantili bir şekilde mağazadan almak istiyorum. En son ihtimal yine RN7'ye döneceğim ama buna rakip "Şu daha iyi olur" dediğiniz bir telefon varsa önerilerinizi almak isterim.

ishak042

Çokça yağmur yağsa, temizlenir mi şu kirli dünya?
Redmi note 7 iyidir sorun yaşamazsınız arkadaşım da kullanıyor ama alternatif olarak a50 modeline göz atabilirsiniz

Emir Aydın

ForeverPower41
Redmi Note 7 kullanıyorum ve söylediğin sorunu yaşamadım. @Sardaukar adlı kullanıcı da Redmi Note 7 kullanıyor,ona da sorabilirsin.

Bunun dışında Mi 8 Lite var mağazalarda görmedim,genelde internetten satılıyor diye biliyorum,
Mi A3 alabilirsin ama alırken ekranın 720P olması ve Saf androide (Bazı kişiler sever bazıları da nefret eder) sahip olması gibi özelliklerin farkında olarak almalısın,
Samsung A50 de alabilirsin,güzel cihazdır.

AlteredTech

In absentia lucis, tenebrae vincunt...
Arkadaşlar 4 yıldır kullandığım Xperia M5 artık bozulma aşamasına geldiği için yeni telefon alacağım. Araştırma yaptım ve önerileri okudum. 2000 TL civarında en çok önerilen "Red Mi Note 7" var. Ancak ondada Ghost Screen problemi ve bir kaç problem daha gözüme çarptı. 2000-2200 TL'ye kadar telefon önerebilir misiniz acaba? İnternet üzerinden getirtmek istemiyorum. Garantili bir şekilde mağazadan almak istiyorum. En son ihtimal yine RN7'ye döneceğim ama buna rakip "Şu daha iyi olur" dediğiniz bir telefon varsa önerilerinizi almak isterim.
A50’ye bakmanızı öneririm. Alternatif olarak biraz beklenip RN8 de alınabilir.

ahm@

Stay Hungry, Stay Foolish
Redmi Note 7 güzel olur hiç note 8’e falan üste para koymayın değmez.

OzkanK.

Asistan
2200 TL bütçe ile A50 ideal bir seçim olur. Hatta şuan kampanlaı 2199 TL :) 1 TL cebinde kalır çay içersin. Realme 3 pro şarj girişi olarak Micro-USB olması bence alınmaması için başlı başına bir neden.

Sardaukar

Doçent
ghost screen her telefonda olmaz şansına denk gelirse olur
al rm7 gitsin ben yeni aldım çokta memnunum 1650 liraya aldım fiyatının en iyisi
önümüzdeki ay kalın zırhlı kılıfta alacağım plastik kılıfının üzerine geçireceğim üzerinde zaten nano koruyucu var onuda 2-3 ay sonra değiştiririm

Son düzenleme:

SüleymanCLK

Üyecik
ghost screen her telefonda olmaz şansına denk gelirse olur
al rm7 gitsin ben yeni aldım çokta memnunum 1650 liraya aldım fiyatının en iyisi
önümüzdeki ay kalın zırhlı kılıfta alacağım plastik kılıfının üzerine geçireceğim üzerinde zaten nano koruyucu var onuda 2-3 ay sonra değiştiririm
Şans konusunda bayağı bir sıkıntılıyımdır. Muhtemelen bana denk gelir. O yüzden tereddütteyim. Ama diğer arkadaşların söylediği gibi A50 seçeneğini değerlendireceğim

<<Dkn nyz>>

Yalnız değiliiiz dünyada deli çok
Yönetici
Mod. Adayı
Çoğu özelliğine baktığımda A50 benim için daha ideal duruyor. Fiyatı haricinde tabii ki, neden RN7 önerdiğinizi öğrenebilir miyim? Belki gözden kaçırdığım bir şey vardır
Bence güzel cihaz ben samsung un orta seviyesini önermiyorum 200tl wkleyip lg v30+ da alabilirsiniz

Sardaukar

Doçent
Tüm önerileri dikkate alarak ve yaptığım araştırmalara dayanarak Galaxy A50 aldım. İlerleyen günlerde düşüncelerimi ve deneyimlerimi bu konunun altında paylaşacağım.
hayırlı olsun, size önerim arka kapak çizilmeye çok müsait olduğu için kauçuk bir ekran koruyucu ile kapatmanız olacaktır

stat counter