Max 2000TL Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

muymut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba, arkadaşlar aslında aklımda bazı telefon modelleri var ancak türkiyede satışı yok çoğunun.
*Meizu Pro 6
*Xiaomi Mi 5s
*Xiaomi Mi 5s Plus
*Lenovo ZUK Z2
*Lenovo ZUK Z2 Pro
*ZTE Axon 7

Bu telefonlardan birini düşünüyorum ancak şuan meizu ve zte hariç hiçbiri türkiyede satılmıyor. Bu telefonlara benzer telefonlar varsa aklınızda önerilerinizi bekliyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
ZTE axon 7 iyidir. 2200e Hepsi buradadan LG G5 olabilir
Zuk Z2 Pro işlerine gireceksen onun yerine One plus 3T bul

muymut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ZTE axon 7 iyidir. 2200e Hepsi buradadan LG G5 olabilir
Zuk Z2 Pro işlerine gireceksen onun yerine One plus 3T bul
Axon7 şuan sadece mediamarkt'ta var 2000₺, ama biraz tereddüt ettim açıkçası kullananların bazı yorumlarından sonra. Şuan teknostorede mi 5s eklemişler birkaç hafta içinde geliceğini yazmışlar, sahibinde'de bazı satıcılar üstteki telefonların 1 haftaya geliceğini falan söylüyor. O yüzden beklemeyi düşünüyorum üstteki telefonlardan biri yılbaşından önce gelirse birini alıcam artık.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Xiaomi Mi5 VE 5S+ derim.:)

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Sahibinde satan varda kendileri alengirli şekilde kaydediyor ve garantisi vs. yok o yüzden türkiyeye gelmesini beklicem :)
Ben sana şöyle söyleyeyim Sahibinden aracılığı ile alacaksan elden kontrol ederek al en sağlamı.:)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Axon7 şuan sadece mediamarkt'ta var 2000₺, ama biraz tereddüt ettim açıkçası kullananların bazı yorumlarından sonra. Şuan teknostorede mi 5s eklemişler birkaç hafta içinde geliceğini yazmışlar, sahibinde'de bazı satıcılar üstteki telefonların 1 haftaya geliceğini falan söylüyor. O yüzden beklemeyi düşünüyorum üstteki telefonlardan biri yılbaşından önce gelirse birini alıcam artık.
Axon 7 tokatlar bunları
kullanıcılara sormak lazım tabi axon 7yi

muymut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Axon 7 tokatlar bunları
İyi telefon kullanıcılara sormak lazım tabi
Hm yorumlarını çok incelemedim ancak arayüzün hala stabil olmadığı ahizede cızırtı sorunu olduğu çerçevenin hemen soyuldu vs. gibi şikayetleri var ancak iyice incelemek lazım.

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Merhaba, arkadaşlar aslında aklımda bazı telefon modelleri var ancak türkiyede satışı yok çoğunun.
*Meizu Pro 6
*Xiaomi Mi 5s
*Xiaomi Mi 5s Plus
*Lenovo ZUK Z2
*Lenovo ZUK Z2 Pro
*ZTE Axon 7

Bu telefonlardan birini düşünüyorum ancak şuan meizu ve zte hariç hiçbiri türkiyede satılmıyor. Bu telefonlara benzer telefonlar varsa aklınızda önerilerinizi bekliyorum.
LG G5 tavsiye ederim bu firmalardan daha iyidir bence LG.

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
*Meizu Pro 6
*Xiaomi Mi 5s
*Xiaomi Mi 5s Plus
*Lenovo ZUK Z2
*Lenovo ZUK Z2 Pro
*ZTE Axon 7

Merhaba,

Zte axon 7 alın. Media markt fiyatı 2000 tl. Hemde resmi distribütör garantili. Hem listenizdeki düşündüğünüz ürünlerden biri hemde garanti konusunda içiniz rahat olur.

alibostan42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bütçe 2,000₺ ise biraz daha zorlayıp moto z hiç fena olmaz hem iyi bir telefon deneyimi sunar hemde kalite olarak güzel bence

Regionella

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Alma imkanın varsa sana tek bir telefon öneriyorum. Yukarıda sayılan tüm telefonları ve tüm amiral gemilerini tokatlayacak bir cihaz;

OnePlus 3T