Max 1700 bütçe uzun süreli kullanım için telefon

Bu konuyu okuyanlar

hanifican35

Asistan
Reaksiyon puanı
18
arkadaşlar 1700 tl bütçem var maximum telefon öneriniz var mı 3 4 yıl götürmesini istiyorum androidler iosa göre daha hızlı yavaşlıyor diyorlar iphone 6 16 gb 1699 tl gördüm internetten sipariş vermek istemiyorum nereden alabilirim j7 prime 2 de güzel diyorlar bana kamerası güzel olsun işlemcisi güzel olsun beni götürsün azcık da oyun oynayayım yeter

hanifican35

Asistan
Reaksiyon puanı
18

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Venüs Z20 1669Tl
HONOR 7X 1599TL
önerebilirim

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Z20 şu sıralar tam bir f/p ürünü oldu.Bir şey değil bu arada.Ne alacaksanız hayırlı olsun;)

bugrahan53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Z20 her açıdan fiyatının hakkını veriyor ancak 1.80 W/kg sar değeri ile tüm özelliklerine rağmen tercih etmem. İlerde çocuk yapmayı düşünüyorum :D

bugrahan53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
:( ne güzel karar vermiştim be yazma da bilmiyim yaa :D

üzgünüm dostum ancak bu bilgiyi vermek zorundaydım :D Bende senin gibi max 1700-1800 TL bütçe ile telefon aramaktayım. Beğendiğim çoğu modeli SAR değeri yüzünden elemek zorunda kaldım (RedMİ note 5, redmi 5 plus gibi). Geriye kalanlar ise ya dahili hafızadan ya ram miktarın ya da işlemci gücünden dolayı içime sinmedi. Aralarında en fiyat performans HTC U Ultra kaldı 1700 TL civarında geziyor. Snapdragon 821 kullanıyor ve kamerası da çok iyi düzeyde. Bir bak derim. Ayrıca bu sabah A101 marketlerde HONOR 9 Lite telefonu 1200 TL den satışa çıkacak. erken saatlerde gidip bakabilirsin görüntü olarak çok iyi bir cihaz. Gücü de fena değil ayrıca hem önde hem arkada çift kamerası mevcut.

Manrxhere

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Z20 her açıdan fiyatının hakkını veriyor ancak 1.80 W/kg sar değeri ile tüm özelliklerine rağmen tercih etmem. İlerde çocuk yapmayı düşünüyorum :D
Avrupa standartlarında 2'nin altında olduğu sürece bir tehlike arz etmiyor ki etrafta bu kadar radyasyon varken bu değere çok takılmayın bence ama yine de sizin kendi tercihiniz.

bugrahan53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Avrupa standartlarında 2'nin altında olduğu sürece bir tehlike arz etmiyor ki etrafta bu kadar radyasyon varken bu değere çok takılmayın bence ama yine de sizin kendi tercihiniz.

Sürekli cebimde gezdirdiğim bir cihazda bu değere dikkat etmek zorundayım. Avrupa standartları ne derse desin beklentilerimi karşılayan bir cihaz ve en düşük SAR değeri bir araya getirmeye çalışıyorum. Bilgisayarı, televizyonu cebimde taşımıyorum, telefon kadar haşır neşir değilim. En çok dikkat etmemiz gereken şey gün boyu elimizden düşmeyen cep telefonlarından en az zararı alarak faydalanabilmek.

Manrxhere

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Sürekli cebimde gezdirdiğim bir cihazda bu değere dikkat etmek zorundayım. Avrupa standartları ne derse desin beklentilerimi karşılayan bir cihaz ve en düşük SAR değeri bir araya getirmeye çalışıyorum. Bilgisayarı, televizyonu cebimde taşımıyorum, telefon kadar haşır neşir değilim. En çok dikkat etmemiz gereken şey gün boyu elimizden düşmeyen cep telefonlarından en az zararı alarak faydalanabilmek.
Yani sağlık önemli tabii ki ama dediğim gibi ciddi bir sorun teşkil edecek olsa bu telefonu satışa sunamazlardı bile. Bunu Z20 için demiyorum bu arada yanlış anlamayın genel olarak söylüyorum. Ben 1700 TL'ye telefon alacak olsam Meizu Pro 7 ya da A101'de satılacak Honor 9 Lite'ı tercih ederdim.

bugrahan53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yani sağlık önemli tabii ki ama dediğim gibi ciddi bir sorun teşkil edecek olsa bu telefonu satışa sunamazlardı bile. Bunu Z20 için demiyorum bu arada yanlış anlamayın genel olarak söylüyorum. Ben 1700 TL'ye telefon alacak olsam Meizu Pro 7 ya da A101'de satılacak Honor 9 Lite'ı tercih ederdim.

Evet ikisi de çok iyi tercih. Pro 7 5.2 inch yerine 5.5 veya üstü olsa kesinlikle tercih edilir.

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
1600 Seviyelerinde Mate 10 Lite da tercihler arasına konulabilir diye düşünüyorum

hanifican35

Asistan
Reaksiyon puanı
18
J7 çöp. Xiaomi mi 5 tercih edilebilir.
haklısın aslında internetten baktığıma göre oyun performansı tek çekirdek yüzünden baya düşük

---- Mesajlar birleştirildi ----

1600 Seviyelerinde Mate 10 Lite da tercihler arasına konulabilir diye düşünüyorum
internetten almak istemiyorum mağazalardada 2100 lira sence mate 10 yerine p10 iyi bi tercih olabilir mi ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

meiuz pro 7 xiaomi nin telefonu mu ???

Son düzenleme:

hanifican35

Asistan
Reaksiyon puanı
18
xiaomi telefonları nereden alabilirim internet dışında ???

Son mesajlar