Max 1300 TL 4.5-5 inçlik İyi Performanslı Android Telefon

Bu konuyu okuyanlar

gdsasdwe2134

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Bu telefon önerileri bölümünde konu açacağım hiç aklıma gelmezdi. Şuan Galaxy J7 Prime kullanıyorum ama büyüklüğü yüzünden yanımda taşıyamıyorum çok rahatsız ediyor. Benzer özelliklerde veya daha iyisi olan küçük boyutlu telefon öneriniz var mı?

gdsasdwe2134

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Güncel...

Sony Xperia Z3 sizce nasıl? Gittitgidiyorda fiyatı 1200 özellikleride çok iyi görünüyor.

gokhanseker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Xiaomi Mi A2 Lite (diğer ismiyle Redmi 6 pro ) bakmanı tavsiye ederim 1300e bulamayabilirsin ama o civarlar 1400 felan görmüştüm 4000 mAh bataryası var ekranı büyük 5.85 gibi birşeydi ama çentikli ekran olduğu için telefon komple ekran nerdeyse telefon 6 inç kadar büyük değil bak istersen arkadaşım kullanıyor öneriyor 48 sarjla dışarıya çıkıyor telefonu elinden bırakmaz 32 ile eve dönüyo

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Güncel...

Sony Xperia Z3 sizce nasıl? Gittitgidiyorda fiyatı 1200 özellikleride çok iyi görünüyor.
Z3 biraz eskidi sanki. Hemen hemen aynı boyutlarda xiaomi redmi s2 alabilirsin. Ya da meizu m6s. Bütçe biraz daha artarsa mi a2 lite alabilirsin.

gdsasdwe2134

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Z3 biraz eskidi sanki. Hemen hemen aynı boyutlarda xiaomi redmi s2 alabilirsin. Ya da meizu m6s. Bütçe biraz daha artarsa mi a2 lite alabilirsin.
Özellikleri nasıldır saydığın telefonların? J7 Prime a yakın mıdır?

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Özellikleri nasıldır saydığın telefonların? J7 Prime a yakın mıdır?
Redmi s2 özellikle tasarım ve kamera bakımından j7 prime dan daha iyi olduğunu söyleyebilirim. J7 prime ın ekran kalitesi daha iyi gelecektir sana ama redmi s2 nin seni üzeceğini sanmıyorum. Batarya konusunda da j7 prime dan çok geri kalacağını düşünmüyorum. Özellikle fiyatına göre çift kameralı olması ve yeni nesil 18:9 ekran formatını desteklemesi gibi şeyler j7 prime a göre artı olarak sayılabilir.

gdsasdwe2134

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Redmi s2 özellikle tasarım ve kamera bakımından j7 prime dan daha iyi olduğunu söyleyebilirim. J7 prime ın ekran kalitesi daha iyi gelecektir sana ama redmi s2 nin seni üzeceğini sanmıyorum. Batarya konusunda da j7 prime dan çok geri kalacağını düşünmüyorum. Özellikle fiyatına göre çift kameralı olması ve yeni nesil 18:9 ekran formatını desteklemesi gibi şeyler j7 prime a göre artı olarak sayılabilir.

Önerdiğiniz telefonlar F/P olarak harika fakat ekran boyutu yönünden kaybediyorlar. Z3 özellik anlamında bana çok hoş geldi ancak onunda ne Nougat a ne de Oreo ya güncellemesi yok. Aynı özelliklerde Nougat yada Oreo lu bir telefon olsa iyi olurdu.

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Önerdiğiniz telefonlar F/P olarak harika fakat ekran boyutu yönünden kaybediyorlar. Z3 özellik anlamında bana çok hoş geldi ancak onunda ne Nougat a ne de Oreo ya güncellemesi yok. Aynı özelliklerde Nougat yada Oreo lu bir telefon olsa iyi olurdu.
Hocam z3 ü kuzenim uzun yıllar kullandı. Hatta o aralar bende almak istedim fakat vazgeçtim. Ekran kasa oranı çok kötü ve zaten önerdiğim telefonlarla hemen hemen aynı boyutta olacaklar. Bende xiaomi a2 var sana önerdiğim a2 lite modeli kadar büyüklüğü var ve kesinlikle şuna eminim z3 le eşit büyüklükte. Sadece biraz daha geniş. Bu sene de sıfır z3 te biraz tuhaf geldi açıkcası bana.

H2K

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben şuan z3 kullanıyorum ve alalı iki buçuk sene oldu ve hiç memnun değilim almanizi tavsiye etmem bir z3 kullanıcısı olarak meizu m6 note'a bak derim

gdsasdwe2134

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Ben şuan z3 kullanıyorum ve alalı iki buçuk sene oldu ve hiç memnun değilim almanizi tavsiye etmem bir z3 kullanıcısı olarak meizu m6 note'a bak derim
Eğer Z3 u kimse önermiyorsa J7 Prime ile aynı veya daha düşük ozellikleride olan 4.5 5 inç telefon önerileri gerek bana. Çunku suan J7 Prime dan memnunum zaten tek sorunu ekran çok büyük. Bir şey izlerken veya oynarken iyi ama iş taşımaya gelince sınıfta kalıyor.

Xiaomi ilk başta çok seviyordum ama isletim sistemini yakından inceleyince biraz soğudum. iOS a çok benziyor ve ben iOS u hiç sevemedim. Xiaomi fiyatlarına önerebileceğiniz başka modeller var mı?