Max 1100 TL'ye telefon önerebilirmisiniz.

Bu konuyu okuyanlar

EmirhanT.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba bir konu daha açmıştım redmi pro almıştım Çin'den gümrükte kaldığı için satıcıya iade edildi bu sefer Türkiye den alacağım tavsiyelerinizi bekliyorum şuan a3 2016 ve j7 2016 var aklımda başka neler önerebilirsiniz iyi forumlar.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Gm 5+ önerebilirim,biraz daha bütçeyi zorlayabilirsen Xiaomi Mi5 düşün.:)

EmirhanT.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Gm 5+ önerebilirim,biraz daha bütçeyi zorlayabilirsen Xiaomi Mi5 düşün.:)
Hocam tavsiyeniz için teşekkür ederim.Mi5 e içim sinmiyor tamam telefon gerçekten performanslı ama biraz dayanıklı değil birde dış görüntüsü hoşuma gitmiyor.Gm 5 plus a sıcak bakmıyorum.
--- Gönderi Güncellendi ---
Teşekkür ederim gm 5 plus a sıcak bakmıyorum

sdnSamet

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlar merhaba bir konu daha açmıştım redmi pro almıştım Çin'den gümrükte kaldığı için satıcıya iade edildi bu sefer Türkiye den alacağım tavsiyelerinizi bekliyorum şuan a3 2016 ve j7 2016 var aklımda başka neler önerebilirsiniz iyi forumlar.
Samsung j7 2016 yada j7 prime yada Huawei p9 lite yada Lenovo K5 note tavsiyelerim bunlar ben p9lite aldım memnunum ayrıca a serisini onermem

EmirhanT.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Samsung j7 2016 yada j7 prime yada Huawei p9 lite yada Lenovo K5 note tavsiyelerim bunlar ben p9lite aldım memnunum ayrıca a serisini onermem
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim J7 2016 hoşuma gidiyor,A serisini neden önermiyorsunuz hocam iyi forumlar

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Hocam tavsiyeniz için teşekkür ederim.Mi5 e içim sinmiyor tamam telefon gerçekten performanslı ama biraz dayanıklı değil birde dış görüntüsü hoşuma gitmiyor.Gm 5 plus a sıcak bakmıyorum.

Teşekkür ederim gm 5 plus a sıcak bakmıyorum
İyi onu al o zaman.:)

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779

Merhaba,

Ayni cihaz ulkemizdede satiliyor hepsiburada gibi yerlerde. Oradan redmi pro alabilirsiniz. Ha yok ben vazgectim redmi pro'dan derseniz o zaman 1100 tl bandinda tavsiye edecegim modeller siraylar;

* Lenovo k5 note 32gb
* Gm5 plus

hi.90

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam Venus 5580 i oneririm güzel telefon fiyat performans acısından cok iyi tek eksiği hafıza

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Xiaomi mi 5 ve gm5 pluss...

EmirhanT.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Teşekkür ederim galiba mi5 Alacağım
Teşekkür ederim k5 notu uda araştıracağım
İyi onu al o zaman.:)
Neyi alayım?
Hocam Venus 5580 i oneririm güzel telefon fiyat performans acısından cok iyi tek eksiği hafıza
Teşekkür ederim Vestel'in arayüzü felan hoşuma gitmiyor bu fiyata daha iyi cihazlar alınabilir bence
Xiaomi mi 5 ve gm5 pluss...
Teşekkür ederim galiba mi5 alacağım
Arkadaşlar moto G4 plus veya Alcatel idol 4 nasıldır iyi forumlar.

hselamx105a

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben çok araştırdım o fiyatlarda lenovo p1 plus aldım. ekran, kamera ve ağırlık konusuna takılanlar var ama şarj kullanımı hepsini kapatıyor. zaten onlarda da rahatsız edecek büyük bi şey yok. sar değerleride oldukça iyi

Metelok2017

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
J7 almayı düşünüyordum benden önce kuzenim aldı ve ilk düşmede camı çatladı servis kabul etmedi bizde telefoncuya götürdük 200 tl istedi hiç memnun deyil bende asus zenfone 2 aldim 64 gb modelini çok memnunum 34 tane oyun var kasma yok kaç kere yere düştü banamamısın demedi

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
J7 almayı düşünüyordum benden önce kuzenim aldı ve ilk düşmede camı çatladı servis kabul etmedi bizde telefoncuya götürdük 200 tl istedi hiç memnun deyil bende asus zenfone 2 aldim 64 gb modelini çok memnunum 34 tane oyun var kasma yok kaç kere yere düştü banamamısın demedi
Hayırlı olsun o zaman.:)

EmirhanT.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam nerelerden alabilirim
Ben çok araştırdım o fiyatlarda lenovo p1 plus aldım. ekran, kamera ve ağırlık konusuna takılanlar var ama şarj kullanımı hepsini kapatıyor. zaten onlarda da rahatsız edecek büyük bi şey yok. sar değerleride oldukça iyi
Teşekkür ederim
Önce sen al biz sonr
Tavsiyeniz için teşekkür ederim güle güle kullanın
Arkadaşlar 2 gün içinde almam gerekiyor acil neler alabilirim karar veremiyorum iyi forumlar

eren_3425

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Lenovo K5 Note bakabilirsin 1000 tl fiyatı var. Veya HTC Desire 828 bu telefonuda incelemelisin 990 tl buda.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Hocam nerelerden alabilirim

Teşekkür ederim

Önce sen al biz sonr

Tavsiyeniz için teşekkür ederim güle güle kullanın
Arkadaşlar 2 gün içinde almam gerekiyor acil neler alabilirim karar veremiyorum iyi forumlar
Maalesef ben almam başka bir tel düşünüyorum 2.el.:)

Reaksiyon puanı
25
Redmi pro bakmanızı öneririm. Idol 4'te göz kırpabilir bir incelemenizi tavsiye ediyorum. Vr gözlük hediyeli hemde. K5 Note olabilir gayet hoş telefon. J7 Prime'da düşünebilirsiniz hoş bir telefon.