Mavicarsi.com Güvenilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

ExeRyderS

Doçent
Reaksiyon puanı
50
Merhaba, paparanın üye işyerlerine bakarken bu siteyle karşılaştım. İçinde çok fazla şey var. Telefondan tutun bilgisayar parçalarına kadar her şey var. Bu site hakkında internette araştırma yaptım ama bir tane bile sonuç bulamadım. Sizce güvenilir bir site mi?

Tremisu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, paparanın üye işyerlerine bakarken bu siteyle karşılaştım. İçinde çok fazla şey var. Telefondan tutun bilgisayar parçalarına kadar her şey var. Bu site hakkında internette araştırma yaptım ama bir tane bile sonuç bulamadım. Sizce güvenilir bir site mi?

Bende Siteyi Yeni buldum Alve.com üzerinden Müşteri hizmetleri gayet ilgili Anakart Siparisi verdim ertesi gün elimde oldu Teşekkürler Mavicarsi.com

Tremisu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet verdim ama sonradan müşteri hizmetleri ile görüştüğümde 5000 tl altı işlemlerde gerek olmadığını ilettiler ama dedikleri gibi fatura TC yazmışlar

ExeRyderS

Doçent
Reaksiyon puanı
50
Evet verdim ama sonradan müşteri hizmetleri ile görüştüğümde 5000 tl altı işlemlerde gerek olmadığını ilettiler ama dedikleri gibi fatura TC yazmışlar
Peki neden istiyorlar o zaman. Ben vermeden geçmeye çalıştım ama zorunlu gözüküyor.

Tremisu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ama şöle bir durum var sonucda kimin nekadar alışveriş yapacağını bilemzler ama tc nin hemn altında gg uyruklu değilim butonu koymuşlar tıklayıp devam edebiliyosun

Reaksiyon puanı
16,118
faturanın geçerli olması için TC no gerekli.

Erlich Bachman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar bende mavicarsi.com dan S7 Edge almak istiyorum fakat tereddütte kaldım alışverişleriniz nasıldı bi problem çıktı mı ?