Mavic Pro mu, Yoksa Phantom 4 mü Alayım?

Hangisini Almalıyım ?

• DJI Phantom 4

Kullanılan: 2 33.3%
  • DJI Mavic Pro

Kullanılan: 4 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    6

Bu konuyu okuyanlar

emirhan1270

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Beyler Phantom 4 mü Yoksa Mavic Pro mu Alsam ? Aklıma Takılan Bir Kaç Şey Var. Şimdi Phantom 4 5km Gidiyor Mavic Pro 7km Gidiyormuş Ve Ben Öyle Uzağa Götürmeyi Falan Severim. Birde Sanırım Mavic Pro Kontrol Kumandasına Sadece İphone Falanmı Giriyor ? Videolarda Hep İphone Takıyorlarda. Çok Kararsız Kaldım Lütfen Yardımcı Olun.​

dji-mavic-1000x562.jpg

0_7.png

Son düzenleyen moderatör:

nebula72

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
mavic pro nun uçuş süresi prodan daha iyi taşınabilirliği daha hafif oluşu..uçuş menzili.. iyi yönler..tek soru işareti yeni olması sebebi ile cihazdaki aksaklıkların zamanla tespit edilip düzeltilmesi..pro kendini kanıtlamış cihaz..ben adv. kullanıyorum..yurtdışı sitelerde ve youtubeda inceleme videolarını izlemeni tavisye ederim.mavic daha pahalı..proda da mavic de de 2. pil şart uçuş zevki açısından.ben olsam yurtdışından mavic alırdım..

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Mavic Pro derim. İphonedo'nun incelemesini izlemeni tavsiye ederim

Zafer Computer

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Drone sahibi olmamam ve büyük ihtimalle önümüzdeki 3-4 sene olamayacağıma rağmen baya araştırdım ben bunları. Bir çok inceleme falan izledim. Bence tercihin Mavic Pro olsun. Mavic'in kumandasına android cihazlar da takabiliyorsunuz. Genelde insanların Mavic alacak parası olunca iPhone alacak da parası oluyor o yüzden öyle :D ama iPhone tavsiye ediyor herkes DJI cihazlar için.

Mavic katlanabilir bir cihaz bildiğiniz üzere, işte bu baya büyük bir avantaj çünkü özel taşıma çantasına olan ihtiyacınız kalkmış olur. Tek dezavantajı şu P4 gibi uçurmadan kamera olarak kullanamıyorsunuz. Mesela bazıları gimbal alıp telefonla çekim yapmak yerine direk P4 ile çekim yapıyor. Gimbala ihtiyaç kalmıyor böylece :D

Kısacası, ben Mavic Pro diyorum. Şu iphonedo incelemesini de izleyin derim:

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
4 Yerine Mavic almanı isterim açıkçası hiç olmadı katla koy çantana :) İstediğin zaman istediğin yerde yanında olur..

trollyyoutuber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tabi ki Mavic al iPhonedo'nun incelemesini izlemeni tavsiye ederim.

Son mesajlar