Mausepad önerisi

Bu konuyu okuyanlar

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Merhabalar ben mausepadımı değiştirmek istiyorum çok pahalı bir şey olmasın mause g300s kullanıyorum mause ile klavye yakın yerlerde çok büyük olmazsa sevinirim. Daha çok csgo pubg gta gibi oyunlar için istiyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler

LReanX.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Teşekkür ederm prige pr x8 hem ucuz hem de istediğim gibi şimdi onu sipariş edicem

---- Mesajlar birleştirildi ----

Size de çok teşekkürler ama o büyük baya büyük ben küçük istiyorum yine de teşekkürler

Son düzenleme:

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Teşekkür ederm prige pr x8 hem ucuz hem de istediğim gibi şimdi onu sipariş edicem

Size de çok teşekkürler ama o büyük baya büyük ben küçük istiyorum yine de teşekkürler
Benim atmış olduğum ürün küçük boyu zaten :) 80 TL ye birde büyük boyu var.

LReanX.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13

Evet Hem güzel hemde ucuz bir gamepad ben memnunum kaymıyorda.

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459

prige pr x8 gibi saçma yüzeylere sahip mouse pad önermiyorum. Everest SHM X7 Pronun yanında gelecek pad gibi duruyor ve o tarz yüzeyler mouse akıcı bir şekilde hareket etmesini engelliyor.

LReanX.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
prige pr x8 gibi saçma yüzeylere sahip mouse pad önermiyorum. Everest SHM X7 Pronun yanında gelecek pad gibi duruyor ve o tarz yüzeyler mouse akıcı bir şekilde hareket etmesini engelliyor.
Saçma yüzeymi? Kesinlikle harika bi mausepad Csgo da 1 roundda 8 e 0 oynafım ben bu gamepad le bence çamur atmayın boşuna

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Saçma yüzeymi? Kesinlikle harika bi mausepad Csgo da 1 roundda 8 e 0 oynafım ben bu gamepad le bence çamur atmayın boşuna
Sen masada da oynasan o eli kazandın. Oyunculuk ekipmanlarla olmuyor. Yani boşa milleti kandırmayalım ;)

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Sen masada da oynasan o eli kazandın. Oyunculuk ekipmanlarla olmuyor. Yani boşa milleti kandırmayalım ;)
Daha önce yatakta uzanmış yarı yatar pozisyonda, laptop kucağımda, mouse yorganın üstünde, dandik, laptop'un yanında gelen 5-6 lirada edecek minik bir mouse ile CS:GO rekabetçi maçı çevirmişliğim var LUL :p

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Daha önce yatakta uzanmış yarı yatar pozisyonda, laptop kucağımda, mouse yorganın üstünde, dandik, laptop'un yanında gelen 5-6 lirada edecek minik bir mouse ile CS:GO rekabetçi maçı çevirmişliğim var LUL :p
Rank ne :D

Rankınız ne

Son düzenleme:

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Çok belli oluyor demi :p Silver Elite. Noobuz biz LUL :p
Onu bide bana sorun silver 1

Ama topluluk sunucularında affetmem heleki awp legoda

Son düzenleme:

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Onu bide bana sorun silver 1

Ama topluluk sunucularında affetmem heleki awp legoda
Demek ki neymiş ? Oynayan adam hastane yatağında patates ile bile oynar :p Yok ekipmanmış, koltukmuş, bundan 10 sene önce var mıydı ? Ama kimse ben maçı klavyem yada mouse'um yüzünden kaybettim demiyordu LUL :p

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Demek ki neymiş ? Oynayan adam hastane yatağında patates ile bile oynar :p Yok ekipmanmış, koltukmuş, bundan 10 sene önce var mıydı ? Ama kimse ben maçı klavyem yada mouse'um yüzünden kaybettim demiyordu LUL :p
Ekipmanın etkili olduğunu düşünüyorum ama biraz mause ve mausepad lazım asıl olarak. klavye çok sıkıntı değil bundan önce kötü klavye kullanıyodum hala aynı oynuyorum dediğim gibi tek mause biraz etkiler.

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Ekipmanın etkili olduğunu düşünüyorum ama biraz mause ve mausepad lazım asıl olarak. klavye çok sıkıntı değil bundan önce kötü klavye kullanıyodum hala aynı oynuyorum dediğim gibi tek mause biraz etkiler.
Mouse biraz değil baya etkiler. Misal benim dediğim gibi minnacık bir mouse ve küçücük kablo ile oynamak var, bir de bir süredir kullandığın, mümkünse ergonomik, eline uyan bir mouse kullanmak var. Elbette o minnacık mouse ile rahat eden onla oynar, ben rahat değilim. Herkesin mouse tutuşu farklıdır ve her tutuş için mouse var. Aynı kalem gibi düşün. Kimi ince kalemde rahat eder, kimisi kalın kalemde. Kimisi tükenmezde, kimisi uçluda, kimisi pilotta, kimisi kurşunda... Farenin tutuşu, şekli, boyutu, eline doğal gelmeli. Fiyat hakkında konuşmuyorum burada. Benim elime rahat gelen şu an kullandığım mouse 20-30 lira falan eder. Logitech MK220 klavye mouse setinin faresidir kendisi. Şu zamanlar CS:GO oynamadığım için onu şu an ofiste kullanıyorum klavyesi ile birlikte. Netbook'umun klavyesi biraz küçük geliyor :)

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Aynen öyle ekipman oyuncu yapmaz ama iyileştirebilir. Mouse ve kulaklık önemli. Klavyenin çok büyük bir katkısı yok. Mouse pad konusunda ise mouse rahat hareket etmesinin sağlayabiliyorsa iş görür ama "prige pr x8" diye abuk subuk çinde bas burada sat markalarının ürünleri yerine eli yüzü düzgün bir mouse pad alınmasında fayda var.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Aynen öyle ekipman oyuncu yapmaz ama iyileştirebilir. Mouse ve kulaklık önemli. Klavyenin çok büyük bir katkısı yok. Mouse pad konusunda ise mouse rahat hareket etmesinin sağlayabiliyorsa iş görür ama "prige pr x8" diye abuk subuk çinde bas burada sat markalarının ürünleri yerine eli yüzü düzgün bir mouse pad alınmasında fayda var.
Yani ben şahsn beğendim yarın ya da çarşamba inşAllah elime ulaşacak siparişi vermiştim. Beğenmesem bile zaten şuankinden her türlü iyi olur çünkü şuan kullandığım hem bazen bileğimi acıtıyor (bazı yerleri yırtık diye koluma batıyor) hem de çok kayıyor bazen csde mesela adamla 1v1 kalmışım mausepad kayıyor hop oyun gg :/

yalnız şuan geldi yüzeyi kötü değil hatta baya güzel

Son düzenleme:

LReanX.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Dediğim gibi harika bir Mousepad kullanmadan yorum yapmak doğru değil :) Hayırlı olsun İyi fraglar

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Yani ben şahsn beğendim yarın ya da çarşamba inşAllah elime ulaşacak siparişi vermiştim. Beğenmesem bile zaten şuankinden her türlü iyi olur çünkü şuan kullandığım hem bazen bileğimi acıtıyor (bazı yerleri yırtık diye koluma batıyor) hem de çok kayıyor bazen csde mesela adamla 1v1 kalmışım mausepad kayıyor hop oyun gg :/

yalnız şuan geldi yüzeyi kötü değil hatta baya güzel
İyi günlerde kullan ne diyeyim :)