MATE kursam ağırlaşır mı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Mrtaltg

[email protected]
Yönetici
Super Moderator
ya bir kerede benim masaüstümü örnek göster hep milletinkini gösteriyorsun ayıp yani tamam config inkini anladıkda yani :9

Masaüstüne göre dağıtım seçmek sağlıklı bitmez. Bir dağıtım beğen, kafana yatan bir tane, zaten her dağıtıma yüklersin istediğin arayüzü. İstediğin temaları giydirir, kişiselleştirirsin, istediğini alırsın. Sen dağıtımını bul bi :D Tamam anladık masaüstünü bulmuşsun, MATE :D
--- Gönderi Güncellendi ---
@Kingchn123 conficker'ın masaüstünü forumda son kullanıcıyı GNU/Linux'a geçiremememizin sebebi, sabotajı yapan etken olarak görüyorum. Lütfen o masaüstüne takılmayalım, şu da yapılabilir GNU/Linux'tan :D

:D
tamam ubuntuya karar verdim fakat sabayon'da fena değil gibi ama sabayon çok kullanılmıyor galiba
Manjaro KDE kaldırır mı ?
kubuntu kaldırır mı

eronis

Dekan
Yasaklı
Onursal Üye
tamam ubuntuya karar verdim fakat sabayon'da fena değil gibi ama sabayon çok kullanılmıyor galiba
Sabayon Gentoo tabanlıdır. Gentoo'da programları kaynak koddan derleyerek kurulum yapıyorsun. Kurulumlar uzun sürebilir ve Gentoo en sağlam GNU/Linux dağıtımı falan da değil. Onun için pek kullanılmıyor.

Sabayon Gentoo tabanlıdır. Gentoo'da programları kaynak koddan derleyerek kurulum yapıyorsun. Kurulumlar uzun sürebilir ve Gentoo en sağlam GNU/Linux dağıtımı falan da değil. Onun için pek kullanılmıyor.
kubuntuyu denedim çok güzel çalışıyor sizce kursam bir sıkıntı olur mu
vido açmakta yıllar sürüyor

arkadaslar ben elementary os a gectim fakat grub ekrani cikmiyor ne yapabilirim. sistemi tekrar degistirebilirim ve harf hatalari
icin uzgunum su an elemaantary os u live cd olarak kullaniyorum.

eronis

Dekan
Yasaklı
Onursal Üye
arkadaslar ben elementary os a gectim fakat grub ekrani cikmiyor ne yapabilirim. sistemi tekrar degistirebilirim ve harf hatalari
icin uzgunum su an elemaantary os u live cd olarak kullaniyorum.
GRUB ekranı gelmiyor derken ?
Kod:
fdisk -l
çıktısını alabilir miyim ?

stat counter