Mate 20 pro yeşil ekran

Bu konuyu okuyanlar

musatopcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Huawei mate 20 pro almak istiyorum ama bu yeşil ekran sorunu varmış bir bilgisi olan varmı

KHC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Huawei mate 20 pro almak istiyorum ama bu yeşil ekran sorunu varmış bir bilgisi olan varmı

Sayın musatopcu,

Sizinde belirttiğiniz üzere Mate 20 pro markalı cihazların yeşil ekran sorunları kullanıcılar tarafından dile getirilmekte.Bu sorunun çözümü için haber kaynaklarına göre Avustralya merkezli operatör şirketi Optus, Huawei ile ortak çalışmaya başlamış.Kısacası beklemekten başka çare yok gibi gözüküyor.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Lg marka ekran paneli kullandıpı için

Mahmut Bolat

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Ben bunu bizzat müşteri hizmetlerine sordum onlarda şu şekilde karşılık verdi. Evet böyle bir problem var bazı ekran paneli üreten firmalarda aksilikler olabiliyor ki zaten Firmamız bunu kabul ediyor red veya inkar gibi bir durum söz konusu değil eğer ki ilk 6 ay içinde cihazı garantiye gönderirseniz 1 e 1 değişim yapıp tekrar size ulaştırırız 6 ay dan sonra olur diye bir soru kafanıza takılmasın zaten böyle bir kusur varsa cihazda max 1 hafta içinde kendini belli eder diye bir bilgiye şahit oldum. Buna dayanarak bu gün mate 20 pro mu aldım :)

ozzy3542

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Ben bunu bizzat müşteri hizmetlerine sordum onlarda şu şekilde karşılık verdi. Evet böyle bir problem var bazı ekran paneli üreten firmalarda aksilikler olabiliyor ki zaten Firmamız bunu kabul ediyor red veya inkar gibi bir durum söz konusu değil eğer ki ilk 6 ay içinde cihazı garantiye gönderirseniz 1 e 1 değişim yapıp tekrar size ulaştırırız 6 ay dan sonra olur diye bir soru kafanıza takılmasın zaten böyle bir kusur varsa cihazda max 1 hafta içinde kendini belli eder diye bir bilgiye şahit oldum. Buna dayanarak bu gün mate 20 pro mu aldım :)
herhangi bir problem oldumu. bırde nasıl tlf performansından memnunmusunuz?

Mahmut Bolat

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Ekran parlaklığını en alt seviyeye çekince ekranda bazen titreme oluyor onun dışında bir problemi yok ve baya baya memnunum . Şuan ki imkanım olsa yine aynı cihazı alırdım

ozzy3542

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Ekran parlaklığını en alt seviyeye çekince ekranda bazen titreme oluyor onun dışında bir problemi yok ve baya baya memnunum . Şuan ki imkanım olsa yine aynı cihazı alırdım
ben ı phone7 vardı onda vardı ekran titremesi .sizinkinde olması şaşırttı beni .