Mate 20 pro kamera yapay zekası

Bu konuyu okuyanlar

Mahmut Bolat

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar merhaba 1 - 2 saat önce mate 20 pro cihazımı aldım pek bir bilgim yok kamera arayüzü ile ilgili. Bu nesneyi gösterdiğin zaman ismini veriyor ya o özelliği nasıl açarım

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Ai aktifmi modlarda

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu arada hangi panel var sizin cihazda hocam?

Son düzenleme:

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Valla bende o cihaz yok :D ayarlarını biraz kurcalayın. Siz aslında cihazı yeni aldınız bence biraz kurcalayın ayarlarını filan forumda mate 20pro konusu açılmıştı zannedersem orda kullanıcı tecrübelerinizi yazıp birazda resim paylaşabilirsiniz. Bahsettiğimiz şey ya foto çekme ekranında yada seçenekler sekmesi içinde vardır.

Son düzenleme:

Mahmut Bolat

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Valla bende o cihaz yok :D ayarlarını biraz kurcalayın. Siz aslında cihazı yeni aldınız bence biraz kurcalayın ayarlarını filan forumda mate 20pro konusu açılmıştı zannedersem orda kullanıcı tecrübelerinizi yazıp birazda resim paylaşabilirsiniz. Bahsettiğimiz şey ya foto çekme ekranında yada seçenekler sekmesi içinde vardır.

---- Mesajlar birleştirildi ----

teşekkür ederim

Mahmut Bolat

Asistan
Reaksiyon puanı
9
valla hocam bende Reeder p10' dan geçtim :D . Allah her şeyin en güzellerini nasip etsin hepimize

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Arkadaşlar merhaba 1 - 2 saat önce mate 20 pro cihazımı aldım pek bir bilgim yok kamera arayüzü ile ilgili. Bu nesneyi gösterdiğin zaman ismini veriyor ya o özelliği nasıl açarım
Yapay zekayı açman gerekiyor. Kamera menüsünde dişli çark’a tıkla ve usta yapay zeka(master ai)’yı aç.