Mate 10 pro ve diğer amiral gemileri

Bu konuyu okuyanlar

Mahmut Bolat

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar uzun zamandır kafama mate 10 pro yer etti Türkiye'ye gelmesini bekliyorum ki geldiği gün alacağımdan hiç şüphe yok. Bir amiral gemisi telefon alma hakkı verseler size. Çoğu insanın yaptığı gibi Sadece SAMSUNG veya IPHONE tarafından mı giderdiniz yoksa değişik markalara yönelir miydiniz ? Çoğu kişi olm bu samsung bişey olmaz bu telefonlara sonuçta marka var diyor diğerler cihazların markası yokmuşcasına . Sizin fikriniz düşünceniz nelerdir ? Mate 10 Pro da eksik bulduğunuz veyahut hoşunuza giden özellikler nelerdir ?

sinan0

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Huawei kaliteli ürün yapar ama kendi işlemcileri üretiyorlar. Bu da kafamı kurcalayan önemli bir durum. Kirinler, Exynos ve Snapdragon verimliliğini sağlıyor mu? Bu arada Mate 10 pro'da 4000tl olacakmış en az.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Arkadaşlar uzun zamandır kafama mate 10 pro yer etti Türkiye'ye gelmesini bekliyorum ki geldiği gün alacağımdan hiç şüphe yok. Bir amiral gemisi telefon alma hakkı verseler size. Çoğu insanın yaptığı gibi Sadece SAMSUNG veya IPHONE tarafından mı giderdiniz yoksa değişik markalara yönelir miydiniz ? Çoğu kişi olm bu samsung bişey olmaz bu telefonlara sonuçta marka var diyor diğerler cihazların markası yokmuşcasına . Sizin fikriniz düşünceniz nelerdir ? Mate 10 Pro da eksik bulduğunuz veyahut hoşunuza giden özellikler nelerdir ?
Eğer ben bugün alacak olsam kesinlikle note 8 alırım isteyen istediğini desin Samsung note serisini yapıyor s serileri de idare eder Yok parasız hangi cihazı seçersin deseler ıphone x hatta 8 plus ile note 8 arasında kalırdım. Bağzı modellerinde Samsung sadece marka olarak kalabiliyor. Tabi huawei çok sağlam bir firma özellikle mate 9 dan sonra mate 10 beklentim benim de çok büyük kısacası fiyatına göre seçimim değişir 4000 civarına çıksam ona göre telefon seçerdim 4000 altına düşsem ona göre seçerdim
--- Gönderi Güncellendi ---
Huawei kaliteli ürün yapar ama kendi işlemcileri üretiyorlar. Bu da kafamı kurcalayan önemli bir durum. Kirinler, Exynos ve Snapdragon verimliliğini sağlıyor mu? Bu arada Mate 10 pro'da 4000tl olacakmış en az.
4000 tl ile giriş yapıp Samsung note 8 fiyatını 4500 tl ye çekerse işi çok zor tabi bu benim kişisel görüşüm tabi s8 ile kıyasla mate 10 Pro daha iyi geliyor bana

Mahmut Bolat

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Teknosa'da bir eleman ile konuştuğum da 4200-4700 bandında seyredeceğini söylemişti. Ortalama olarak da bu ayın 20 ' sine yakın bir zamanda satışa sunulacağı hakkında bilgi verdi

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Teknosa'da bir eleman ile konuştuğum da 4200-4700 bandında seyredeceğini söylemişti. Ortalama olarak da bu ayın 20 ' sine yakın bir zamanda satışa sunulacağı hakkında bilgi verdi
Çok zor bence o fiyata tabi yine bile Samsung apple klasiğine takılmak istemeyenler tercih ede bilir

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
mate 10 un pro nun düşük ışık ve pil performansı hiç iyi değil
Ancak Bütçeniz bolsa Galaxy Note 8 almanız güzel bir tercih olacaktır

Mahmut Bolat

Asistan
Reaksiyon puanı
9
mate 10 un pro nun düşük ışık ve pil performansı hiç iyi değil
Ancak Bütçeniz bolsa Galaxy Note 8 almanız güzel bir tercih olacaktır
Bütçe sıkıntım yok. Fakat Samsung markasından artık sıkıldım farklı modeller deniyip değişiklik istiyorum

M

Murat Burç

SDN Okuru
4000 üstü alacağım ilk ve belki de tek cihaz Note 8, belki iPhone X eklenebilir. HTC U11 Plus'u da düşünebilirim.
Huawei TR böyle politika yürüttüğü sürece Huawei cihaz almam. Ayrıca Huawei'nin OİS hiç iyi değil

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
bana göre en iyi amiral gemisi samsung note 8.samsung takıntım yok.hatta nefret ediyorum.iphone 8 bulunsun diye çıkarılmış.İphone X de alabilirsin.O uygulama geçişlerinde animasyonlar beni bitiriyor.Ve faceID.Çok ileri bir teknoloji.Herkes samsungda kaç yıl önceden vardı diyordu ama o kişiler samsungunu bir düşük ışkta denesin.Veya tam odaklamadan.O zaman açılıyor mu?.Mate 10 Pro ya gelecek olursak.Kirin işlemci o kadar kötü değil.Bir önce seneki versiyonu gayet hızlıydı.İnternette mate10 pro iki kamerasıda f1.6 değerinde diyor.düşük ışık performansı iyi olmalı ama testlere baktımı çok iç açıcı değil.U11 PLUS da alabilirsin.Bu yukarıda verdiğim cihazlar arasında s8 biraz daha düşük kalabilir.Sakın oneplus5 alma.Bu telefonlar mı yarışıyor oneplus5.Tamam hızı iyi falan ama ekran 1080p,su geçirmiyor,jelly effect var,kamerası daha kötü,ois yok...Daha düşük bütçen varsa önerebilirdim.
Yani paran varsa note 8 al.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Param olsa şuan gider HTC U11 alırdım.Samsung Android camiasında piyasada yokken HTC vardı.

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Htc u11+ akar samsung iphone falan hikaye

Birkac hafta once htc 10 aldim 1679tlye muthis bir telefondu ama ayipli geldigi icin iade ettim suan yana yana cihaz ariyorum yok

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Huawei mate 10 proyu tanıtıldığında çok beğenmiştim tasarımıda hoş ve güzel geldi ama ekranda ki iç çerçeveyi gördükten sonra mate 10 pro benim için bitti kesinlikle.lg v30 ve iphone 8 plus ikisinden birini seçeceğim bende

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
İphone X alacak bütçen varsa kesinlikle X al.
O kadar Bütçem yok der sen Mate 10 pro veya v30 en iyi seçenek .(Note 8 tasarım beğenmiyorum. Ben mimar değilim kalem gerekmiyor bana)
Mate 10 pro düşük ışık kötü demişler. Diyaframı 1.6 nasıl kötü olabilir. Mantığa sığmıyor