Mate 10 pro mu ? Xiaomi mi8 mi ?

Bu konuyu okuyanlar

Reyzii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Herkese merhaba önceden de konu açmıştım lakin pek fazla bana faydası olan bir bilgi alamadım iki telefon arasında kaldım sizce hangisi?
Su anda mi8 tam fiyat olarak uygun değil ama mate 10 pro yu hemen alabilirim sizce neden ikisinden birini secmeliyim? Arasında ki en küçük farkı bile söylemeniz benim seçme işlemim de daha kolay olmadını sağlıyacak. Şimdiden teşekkürler.

onlyMirana

Asistan
Reaksiyon puanı
34
hocam mi8 o fiyati hak etmiyor pahali. mate10 alin zaten ilkyardimida iyi cihazi 30dkda duzeltebilip gonderiyorlar

Reyzii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
İkisi de su an hemen hemen aynı fiyat seviyedinde olacak o kadar para vermişkende iyisini almak istiyorum haliyle peki neden mate 10pro diyorsunuz?
hocam mi8 o fiyati hak etmiyor pahali. mate10 alin zaten ilkyardimida iyi cihazi 30dkda duzeltebilip gonderiyorlar

Tony Stark

Profesör
Reaksiyon puanı
1,315
Peki neden hocam ? Bide şey soracagım mate 10 pro hangi camla korunuyor ?
Gorilla Glass 5 hocam.Mate 10 Pro bana daha kaliteli ve özgün geliyor.Huawei P serisi ve Xiaomi'yi beğenmiyorum özgün gelmiyor.Fakat Mate serisi gayet güzel.4000MaH Batarya fazlasıyla yetiyor.Leica lensler çok iyi .6Gb Ram ve 128Gb Rom fazlasıyla yeterli.Çentiksiz olması güzel.Hala bir amiral gemisi ve 3000 liralara iyi bir f/p ürünü.

Reyzii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bende size katılıyorum hem türkiye huawei garantili hemde suya toza karşı koruması var. Tek bluetooth 4.2 desteklemesi kötü, dxomark testinde de kamera olarak biraz daha iyi gözüküyor mi8.
Gorilla Glass 5 hocam.Mate 10 Pro bana daha kaliteli ve özgün geliyor.Huawei P serisi ve Xiaomi'yi beğenmiyorum özgün gelmiyor.Fakat Mate serisi gayet güzel.4000MaH Batarya fazlasıyla yetiyor.Leica lensler çok iyi .6Gb Ram ve 128Gb Rom fazlasıyla yeterli.Çentiksiz olması güzel.Hala bir amiral gemisi ve 3000 liralara iyi bir f/p ürünü.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yoksa benimde aklım o
mate 10pro almak var genede sormak istiyorum sizlere.

Bu konuda neden honor 10 seçtiniz? Sadece meraktan soruyorum.

Son düzenleme:

Tony Stark

Profesör
Reaksiyon puanı
1,315
Bende size katılıyorum hem türkiye huawei garantili hemde suya toza karşı koruması var. Tek bluetooth 4.2 desteklemesi kötü, dxomark testinde de kamera olarak biraz daha iyi gözüküyor mi8.

Yoksa benimde aklım o
mate 10pro almak var genede sormak istiyorum sizlere.

Bu konuda neden honor 10 seçtiniz? Sadece meraktan soruyorum.
Hocam orada arkadaş Mate 10 Pro'yu İthalatçı Garantili alacaktı ve biliyorsunuz ki Honor ve Huawei aynı garanti altında çalışıyor.Huawei Türkiye Garantisi şu anda çok başarılı işlere imza atıyor bu yüzden TR garantili almasını istedim.Fakat siz TR garantili Mate 10 Pro alacaksanız kesinlikle almalısınız Pil,Leica,HDR,F1.6,Suya dayanıklılık gibi artıları var. gibi artıları var.

Reyzii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Sizce hangisi ?

Mi8 in artısı ne peki ?
Hocam orada arkadaş Mate 10 Pro'yu İthalatçı Garantili alacaktı ve biliyorsunuz ki Honor ve Huawei aynı garanti altında çalışıyor.Huawei Türkiye Garantisi şu anda çok başarılı işlere imza atıyor bu yüzden TR garantili almasını istedim.Fakat siz TR garantili Mate 10 Pro alacaksanız kesinlikle almalısınız Pil,Leica,HDR,F1.6,Suya dayanıklılık gibi artıları var. gibi artıları var.

Son düzenleme:

Tony Stark

Profesör
Reaksiyon puanı
1,315
Sizce hangisi ?

Mi8 in artısı ne peki ?
Mi8'in donanımına bir şey diyemem fakat bana Xiaomi ve Huaweinin P serisi her sene Apple'dan bir şeyler alıyor,tamamen İPhone X bozması gibi geliyor Mi8(orasından burasından çince yazı çıkması da cabası) tabi kötü demiyorum fakat ben tercih etmem

Reyzii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Anladım çok teşekkür ederim bana vakit ayırdığınız için ?

Reyzii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Yorumlara hala açığım.

G1912

Asistan
Reaksiyon puanı
101
Fotoğraf, pil, Türkiye garantisi yönlerinden mate 10 pro almanızı öneririm

BlondRookie

Asistan
Reaksiyon puanı
112
video çekicekseniz kesinlikle mate 10 pro düşünmeyin kaan arlı son p20 pro videosunda bir video çekmiş mate 10 pro ile, zenfone 5 den daha kötü yani ona göre alın..

Reyzii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Aynen video kalitesini başka kullanan arkadaşlarda kötü dedi ama çok video çeken biri değilim. Video çekimi kötü derken hangi bakımdan kötü peki ?

Tony Stark

Profesör
Reaksiyon puanı
1,315
OIS kötü hocam görüntü sallanıyor ama sırf bu nedenden ötürü cihazı tercih etmemek mantıksız diye düşünüyorum.Video çeken kamera alsın kardeşim.Cihaz alırken fotoğraf kalitesi konuşulur fakat Videoya takılmak çok saçma.

Karanlık Lord

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Mate 10 pro cunku ozgun sade tasarim leica lens fotograf ustunde islem yaparsaniz ortaya cok guzel kareler cikiyor.suya toza dayaniklilik garanti hizmeti android oreo ile gelmesi sadece bir yerinekran goruntusunu almak iki uygulamayi birden acmak emui arayuzunun kolayligi

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
İkisi de pişman etmez. Ben renkten dolayı Mi 8 alırdım ama siyahı olsa Mate 10 Pro alırdım.