Mate 10 Pro mu Note 8 mi almalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

emre__ss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba
İlk çıktığı günden beri iphone kullanıyorum. s seriler hariç hepsini ilk çıktığı zaman aldım şu an iphone 7 plus 128 kullanmaktayım daha önce hiçbir iPhone’da yaşamadığım sistemsel problemler yaşıyorum. Ana ekran tuşunun basmaması, telefonun çekmemesi,Birisi aradığında ekran kaybolması haliyle kimin aradığını görememe gibi saçma sapan sorunlar yaşıyorum hatta bu şikayetlerimden dolayı bir kez telefonumu servise gönderdim yeni telefon gönderdiler ama problemler hala devam ediyor ve artık bu telefondan kurtulmak istiyorum. Açıkçası İOS'dan da sıkıldım artık.Telefonda sürekli olarak sosyal medya ve uzak masaüstü bağlantıları kullanıyorum işim gereği. Yeni bir cihaz almak istiyorum ama huawei mate 10 pro ve note 8 arasında kaldım. Ne yapacağımı bilemiyorum kararsız kaldım ne tavsiye edersiniz?Herkese teşekkürler.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Mate 10 pro note 8 ile kıyas yapılacak kapasitede değil bence note 8 tercih edilmeli ikisi arasında

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Mate 10 Pro, Note 8'in muadili değil hem yazılımsal sorunlar yaşıyor şuan. Önerim Note 8.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Testini falan izlediğimde baya olumlu yorumlar vardı mate 10 ile ilgili ama karar veremiyorum.
4000 mahlık bataryası var yılların kronik sorunlu markası LG nin v30 modeli mate 10 pro da dahil tüm yeni çıkan cihazlara note 8 ve iphone x te dahil nal toplattı 3300 mah batarya ile bunu gördükten sonra pro benim için bitti zaten ekranda iç çerçeve var huawei hala olmadı bana göre

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
O para o cihaza cidden çok abartılı. Vergiler zart zurt falan diyeceksiniz ama o cihaza o paranın verilmesi abest. Note 8 düşünülebilir.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Note 8 al keyfine bak telefonda yapabileceğin çok şey var canın sıkılmaz

emre__ss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Note 8 al keyfine bak telefonda yapabileceğin çok şey var canın sıkılmaz
Zaten işin çıkış noktası biraz can sıkıntısı. Appledan sıkıldım artık. Öncedende sıkıcıydı ama saçma sapan işleri yoktu 7 plusta beni tamamen sinir etti. Sadece ben değil çevremde bunları yaşayanlar da var. İnşallah note 8 alırsam bu problemleri yaşamam :)

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Zaten işin çıkış noktası biraz can sıkıntısı. Appledan sıkıldım artık. Öncedende sıkıcıydı ama saçma sapan işleri yoktu 7 plusta beni tamamen sinir etti. Sadece ben değil çevremde bunları yaşayanlar da var. İnşallah note 8 alırsam bu problemleri yaşamam :)
Her cihazda sorun yaşayabilme ihtimalimiz var önemli olan sorunun sebebi ve çözümü bu noktada gördüğün muamele çok önemli

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356

Merak etme yaşamazsın kutu içersinden hızlı şarj adaptörü de var telefonu 1.5 saatte tam dolum ile 1 güne varan kullanıma sahip oluyorsun S Pen ile not alabilir resim falan çizebiliyorsun bir çok işlevi var her türlü konuda üstün Note 8

emre__ss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merak etme yaşamazsın kutu içersinden hızlı şarj adaptörü de var telefonu 1.5 saatte tam dolum ile 1 güne varan kullanıma sahip oluyorsun S Pen ile not alabilir resim falan çizebiliyorsun bir çok işlevi var her türlü konuda üstün Note 8
10 yıldız iphone kullanıyorum uygulamayı ekranda istediğim yere koysam bile benim için büyük yenilik olur s pen falan düşünemiyorum :)

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
10 yıldız iphone kullanıyorum uygulamayı ekranda istediğim yere koysam bile benim için büyük yenilik olur s pen falan düşünemiyorum :)

Aklında bir kaç şey takılırsa SDN Note 8 UKT videosunu izle detaylı bir şekilde anlarsın

mahmudyildiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Herkese merhaba
İlk çıktığı günden beri iphone kullanıyorum. s seriler hariç hepsini ilk çıktığı zaman aldım şu an iphone 7 plus 128 kullanmaktayım daha önce hiçbir iPhone’da yaşamadığım sistemsel problemler yaşıyorum. Ana ekran tuşunun basmaması, telefonun çekmemesi,Birisi aradığında ekran kaybolması haliyle kimin aradığını görememe gibi saçma sapan sorunlar yaşıyorum hatta bu şikayetlerimden dolayı bir kez telefonumu servise gönderdim yeni telefon gönderdiler ama problemler hala devam ediyor ve artık bu telefondan kurtulmak istiyorum. Açıkçası İOS'dan da sıkıldım artık.Telefonda sürekli olarak sosyal medya ve uzak masaüstü bağlantıları kullanıyorum işim gereği. Yeni bir cihaz almak istiyorum ama huawei mate 10 pro ve note 8 arasında kaldım. Ne yapacağımı bilemiyorum kararsız kaldım ne tavsiye edersiniz?Herkese teşekkürler.
misler gibi iphone 7 kullanıyorsun, devam et

NosTEam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence mate 10 pro :D :D: D 2si arasında alcak olsam

Tugi9200

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Note 8 al kafan rahat kalsın 3300 mah batarya olmasına rağmen mate 10 prodan daha iyi iş çıkarıyor YouTube bir çok video var izle istersen

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Mate 10 pro note 8 'in yanından geçemez note 8 varken mate 10 pro alınmaz alanlar olacaktır illaki saygım var ama ben gözüm kapalı note 8 alırdım

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Mate 10 pro note 8 'in yanından geçemez note 8 varken mate 10 pro alınmaz alanlar olacaktır illaki saygım var ama ben gözüm kapalı note 8 alırdım
Ya sene oluyo 2018 huawei bu modelinde çerçevesiz tasarıma geçiyo ve ekran içinde iç çerçeve var gitte kumda oyna arkadaş bana hiç anlatmasın yapay zeka falan bakın iç çerçeve rahatsız eder etmez konusu değil olması bana göre çok kötü bi imaj yaratıyo markada

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Ya sene oluyo 2018 huawei bu modelinde çerçevesiz tasarıma geçiyo ve ekran içinde iç çerçeve var gitte kumda oyna arkadaş bana hiç anlatmasın yapay zeka falan bakın iç çerçeve rahatsız eder etmez konusu değil olması bana göre çok kötü bi imaj yaratıyo markada
Millet huawei markasını gözünde çok büyütüyo ben hep diyorum apple ve Samsung varken Huawei alınmaz diye neymiş efendim kirin 970 miş yapay zekaymış çerçevesiz tasarımmış yesinler sizin kirin 970 inizide yapay zekanızıda.Eğer bu çerçevesiz tasarımsa iphone x note 8 v30 ne oluyo bana biri bunu açıklasın

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
Mate 10 Pro diyorum ben. Arkadaşlar öyle bir gömmüş ki sanki orta segment bir telefon. Sonuna kadar Mate 10 Pro.

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Herkese merhaba
Bendede i7 plus vardı note 8 geçtim kesinlikle note 8tercih ediyorum

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Mate 10 Pro diyorum ben. Arkadaşlar öyle bir gömmüş ki sanki orta segment bir telefon. Sonuna kadar Mate 10 Pro.
Huawei gözde çok büyütülüyo daha dün kumda oynayan şirket bugün apple ve samsunga kafa tutuyo azimlerini tebrik ediyorum ama şimdi bi iphone x e bak bide note 8 e sonra mate 10 proya bak kaliteyi ilk gördüğün anda hissediyosun zaten.Sen samsungu sevmediğin için note 8 i gömmeye çalışıyosun ama note 8 gömeceğin en son telefon ;)

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
Huawei gözde çok büyütülüyo daha dün kumda oynayan şirket bugün apple ve samsunga kafa tutuyo azimlerini tebrik ediyorum ama şimdi bi iphone x e bak bide note 8 e sonra mate 10 proya bak kaliteyi ilk gördüğün anda hissediyosun zaten.Sen samsungu sevmediğin için note 8 i gömmeye çalışıyosun ama note 8 gömeceğin en son telefon ;)
Sonra apple ve samsung uçuk fiyatlarla piyasayı eline alıyor.Amiral gemilerinden bahsetmiyorum

emre__ss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese tavsiyelerinden dolayı teşekkür ederim.Detaylı incelemeleri de izledim ayrıca köklü bir marka olması dolayısıyla (2.el satışını da düşünmek zorundayım.Daha kolay satılabilir bir marka Samsung) note 8 alacağım gibi görünüyor.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Herkese tavsiyelerinden dolayı teşekkür ederim.Detaylı incelemeleri de izledim ayrıca köklü bir marka olması dolayısıyla (2.el satışını da düşünmek zorundayım.Daha kolay satılabilir bir marka Samsung) note 8 alacağım gibi görünüyor.
Doğru karar ;)

mapavrili

Profesör
Reaksiyon puanı
1,444
Kesinlikle haklısın, o kadar parayı verdikten sonra her türlü düşünmek zorundasın.

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
mate 10 da iyi note 8 de ikiside güzel telefonlar
note 8 de kalem var.kalem senin için önemli mi bunuda düşünmelisin

Sx105rRomules

Profesör
Reaksiyon puanı
177
ben mate 10 daki yapay zekayı anlamadım yapay zeka yapay zeka dıyorlar neymiş bu daha bilgim yok ne işe yarar bu note 8 de yapay zeka yokmu veya ıphone 8 de veya htc u11 de?