Mate 10 lite vs p 20 lite

Bu konuyu okuyanlar

Ali Keleş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şuanki telefonum samsung galaxy s6 parmak izi sensörü bozuk ve ekranda sıkıntı var bende telefon değiştirme kararı aldım. Huawei mate 10 lite mı p 20 lite mı?
Sosyal medyayı ortalama düzeyde kullanıyorum oyunda günde en fazla 30 dk pubg ve birkaç hafif oyun oynuyorum.Azda olsa görünümede önem veren biriyim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Şuanki telefonum samsung galaxy s6 parmak izi sensörü bozuk ve ekranda sıkıntı var bende telefon değiştirme kararı aldım. Huawei mate 10 lite mı p 20 lite mı?
Sosyal medyayı ortalama düzeyde kullanıyorum oyunda günde en fazla 30 dk pubg ve birkaç hafif oyun oynuyorum.Azda olsa görünümede önem veren biriyim.
Veya tamirmi ettireyim?

Son düzenleme:

Emre ÇAMLI

Asistan
Reaksiyon puanı
335
Tasarıma önem veriyosanız p20 lite. Ama mate 10 lite ın bataryası daha büyük ,ekranı da geniş . Karar senin

Ali Keleş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tasarıma önem veriyosanız p20 lite. Ama mate 10 lite ın bataryası daha büyük ,ekranı da geniş . Karar senin
p20 lite daha hoşuma gitti ama performans farkı çokmu ve p 20 lite alsam 2 sene gibi bi süre kullanabilirmiyim?

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Nokia 8 veya lg g6 daha üstün

2si arasından mate 10lite

Emre ÇAMLI

Asistan
Reaksiyon puanı
335
p20 lite daha hoşuma gitti ama performans farkı çokmu ve p 20 lite alsam 2 sene gibi bi süre kullanabilirmiyim?
Performans farkı hissetmezsiniz. İki cihazıda düzenli kullanırsanız rahat 2/3 yıl gider. Mate 10 lite alırsanız paranız cepte kalır.p20 lite göre

AhmetCan3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

---- Mesajlar birleştirildi ----

Veya tamirmi ettireyim?
Benimde P20 lite'ım vardı ancak teknik arızalardan dolayı başka telefon arayışına girdim en sonunda XIAOMI MI MIX 2 aldım bence azıcık daha para biriktir ve azıcık googlelama yap MI MIX 2 çok daha iyi olduğunu anlarsın Samsung NOTE 8 teknik açıdan aynı bir telefon P20 lite ta göre kat ve kat daha hızlı bence de daha güzel duruyor.

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Mate 10 Lite pil ve 4 kamerasıyla daha iyi bir seçenek sırf tasarım için 400tl vermeye gerek yok.Fakat bu fiyat bandında LG G6 tavsiye ederim

Ali Keleş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benimde P20 lite'ım vardı ancak teknik arızalardan dolayı başka telefon arayışına girdim en sonunda XIAOMI MI MIX 2 aldım bence azıcık daha para biriktir ve azıcık googlelama yap MI MIX 2 çok daha iyi olduğunu anlarsın Samsung NOTE 8 teknik açıdan aynı bir telefon P20 lite ta göre kat ve kat daha hızlı bence de daha güzel duruyor.
Yani önermezmisiniz?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
LG G6, tasarımına önerm vermiyorsan Sony Xz1'e Kamera performansına da pek önem vermem dersen eğer Nokia 8'e bakabilirsin.

Ali Keleş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öneririm, güzel telefon ama aynı fiyata belki biraz daha fazla vererek daha iyisi alınabilir.
Şarjı 1 gün gidermi? Akşamları 30 dk pubg oynarım(bazen hiç oynamam) birkaç tane hafif oyun daha var onları hergün oynuyorum.Sosyal medyada ortalama düzeyde kullanırım.

AhmetCan3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Şarjı 1 gün gidermi? Akşamları 30 dk pubg oynarım(bazen hiç oynamam) birkaç tane hafif oyun daha var onları hergün oynuyorum.Sosyal medyada ortalama düzeyde kullanırım.

PUBG mobil de düşük ve ortada kaldırır ama Kasım ayında hatırladığım kadarıyla PUBG mobil optimizasyon getiriceklerdi %80 performans %40 pil iyileştirmesi olacaktı PUBG mobil için. Diğer kullanımlar için gayet güzel şarjı bir günü zorlayabilir.