Mat siyah iPhone 7'de kozmetik sorunlar başladı!

Bu konuyu okuyanlar

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Hayır yaşamadım üstelik kılıfsız kullanıyorum. gerçi ben Kasımda aldım eylül ekim de alanları bilemem

Ozan Turan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Yusuf Mert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba bende 7 matsiyah kullanıcısıyım bende de bu durum mevcut yalnız pek belli olmuyor bide cihazımda eğim sensörü açık durumda bazen telefonu kaldırdığımda sadece ekran resmî geliyor ama hiçbir şey yapamıyorum kapatıp tekrar açmam gerekiyor bu durum başka arkadaşlarda da oluyor mu ?

Ozan Turan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba bende 7 matsiyah kullanıcısıyım bende de bu durum mevcut yalnız pek belli olmuyor bide cihazımda eğim sensörü açık durumda bazen telefonu kaldırdığımda sadece ekran resmî geliyor ama hiçbir şey yapamıyorum kapatıp tekrar açmam gerekiyor bu durum başka arkadaşlarda da oluyor mu ?
Daha önce bende olmadı ama bahsettiğiniz bu problemin her kullanıcıda sık sık tekrarlandığını düşünmüyorum. Yaşadığınız bu problem devamlılığında telefonunuzu bir apple bayisine göstermeniz de fayda var. İyi günler... :)

konukulas

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Arkadaşlar merhaba,

7 plusun (mat siyah)arkadında ufak noktacık parlaklıkları oluştu. Telefonu açılı olarak çevirince fark ediliyor. Tıpkı pul gibi. Boya atmadı değil ama çözemedim. Rastlayan var mı

Ufuk0790

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba,

7 plusun (mat siyah)arkadında ufak noktacık parlaklıkları oluştu. Telefonu açılı olarak çevirince fark ediliyor. Tıpkı pul gibi. Boya atmadı değil ama çözemedim. Rastlayan var mı
Aynı sorunu bende yaşıyorum