Masaüstünün donması

Bu konuyu okuyanlar

reis_24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar flashgeti yükledim pc yeniden başlattım açıldığı zaman masaüstü donuyor yeni oturum açarak flashgeti kaldırdım yeniden başlattım fakat sorun devam ediyor ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz..

Arbalot

Asistan
Emektar
Reaksiyon puanı
10
ilk yapılacak şey pc yi güvenli mod ile veya administrator hesabı ile açıp tüm başlangıç öğelerinin başlangıçta çalışmalarını önlemek...
hala sorun devam ediyor mu bir ona bakalım...

başlangıç öğeleri için
başlat - çalıştır - msconfig - başlangıç öğeleri - tümünü devre dışı bırak

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Sistem geri yükleme işleminide tavsiye ederim. O programı yükleme esnasında bir geri yükleme noktası oluşturulmuştur sistem tarafından. O tarihin gerisine alırsan sorunun çözülebilir.

Sistem Geri Yükleme için

Başlat-Programlar-Donatılar-Sistem Araçları-Sistem Geri Yükleme

reis_24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arbolat kardeş denedim ama olmadı genede teşekkürler başka alternatifin varsa sevinirim..

mahmuteser

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Bende sistem geri yükleme yapmanı öneririm. Sorun devam ederse donanımda sorun vardır (örn: hard disk)

ecrin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence bi bilgisayarcuya göstermekte fayda var

jZCaglar

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Arbalot dedi ki:
ilk yapılacak şey pc yi güvenli mod ile veya administrator hesabı ile açıp tüm başlangıç öğelerinin başlangıçta çalışmalarını önlemek...

başlangıç öğeleri için

Hepsini bırak diyosun güzel ama hepsini devre dışı bırakırsa win driver ları falan hiç bişe çalışmaz sorun daha da artabilir sölim ;)

J3uLuT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
jZCaglar dedi ki:
Arbalot dedi ki:

başlangıç öğeleri için

Hepsini bırak diyosun güzel ama hepsini devre dışı bırakırsa win driver ları falan hiç bişe çalışmaz sorun daha da artabilir sölim ;)

Heç Bişe Olmaz Merak etme... Wındows System'ını ÇalıştıranLarın Qrada İşi Yok zaten... Zzz

Reis Sistem Geri Yüklemeni Öneririm. Olmazsa Bana Göre Tek Çözüm Windows Kurulumu...

Wolker

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
flashget kurulumu sırasında xp internet ayarlarında bazı iyileştirmelere gideyim mi gibi bir seçenek sunuyor.Sanırsam senin sorunun xp ağ ayarlarından değiştirilmesi ile alakalı bir konu.çözüm uninstall ve sistem geri yükleme gibi gözüküyor.Ama bu seçenekler fayda etmezse güzel bir formatın yerini hiçbirşey tutamaz emin ol ...

gorko

Asistan
Reaksiyon puanı
3
bencede sistem geri yükleme olmasa format en kolay yolu