Masaüstüne indirdiğimde bunla format atabilir miyim :)

Bu konuyu okuyanlar

DexterRolling

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
"Türkçe yazım kuralları" diye bir başlık açıp sabitlemek lazım.

-Türkçe'de cümleye büyük harf ile başlanır.
-Cümle sonlarına nokta konulur. (Soru soruyorsan soru işareti, ünlem belirtiyor ise ünlem işareti konulur.)
-"da, de" bağlaç olarak kullanıldığında ayrı yazılır.

Virgül ve diğer noktalama işaretlerinin nasıl kullanılması gerektiğini geçiyorum. Sadece şu üsttekilere uyun yeter.

Örnek:

İndiriliyor ama iso kalıbına yazdırırsan oluyor. Benim arkadaşım da yaptı. Onların bilgisayar tamir dükkanı var fakat milleti kandırıyor. Bu siteden indirip format atıyorlar.:)

Tırnak içindeki ilk harf de büyük yazılır :).

fmr0661

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
önce iso oluştur.sonra istersen usb programı bul usb ye iso oluştur.istersen cd ye iso yaz ve format at :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:D komedi yaw ama adamın sorduğu soru değil cevaplar komedi bilgisayara format atanlar var genede masaüstünden format atmayı bilmiyolar :D ben açıklıyorum kardeşim

bak konuyu doğrumu anladım windows 7 indirdin masa üstünden format atacan eyer buysa konu açıklıyorum

1: programmı kuruyorsun demiş adamın biri bilgisayarda gördüğün herşey programdır. ve masaüstündende kurulur win7

2: ben az önce format attım masa üstünden setubuna tıklayarak ondan bu konuya denk geldim ve 50 kezde masaüstünden format atmışımdır. hiçbir sorun çıkmaz normal formattan farkıda yoktur

3: windows7 indirmişsin tamam kardeşim tek yapman gereken klasörü aç setuba tıkla ve kurulumu başlat

4: xp de dahil hepsi masaüstünden kurula bilir fakat xp kurduktan sonra gene driverleri yani ekran kartını filan kuracaksın ama windows 7 yi masaüstünden kurunca windows 7 gene driverleri otomatik kurar normal fotmattan hiçbir farkı yoktur ve hiçbir windows işletim sistemini masa üstünde kursanda bir fark olmaz zaten kurulumuda normal klasörü açarsın setuba tıklarsın :D

5: bak şimdi işletim sistemlerinde 64 bit 32 bit işletim sistemi olayı vardır bilirsin 32 bit işletim sistemi kuruluysa pc 64 biti desteklesede masaüstünden 64 bit kuramazsın çünki senin windows sürümün 32 bittir ama windowsun 64 bitse 64 bitte 32 bitte kurarsın masaüstünden 32 bitse windowsun indirdiğin windows 7 ultimate 32 bit olmalı. bunlar terim olarak şöle yazılır windows 7 indireceksen x86 (32 bit) x64 (64 bit)

6: son olarak indirdiğin windows 7 nin klasörünü aç stuba tıkla zaten kurulum başlarsa formatı atar hiç sorun çıkmaz büyük ihtimal sorun çıkmaz zaten haydi iyi günler