Mars'tan Gelen Hayat

Bu konuyu okuyanlar

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Fakat Bizler Türkler olarak Diğerlerine kıyasla 100 teknoloji yılı gerideyiz bu şu demek oluyor bizim marsta yaşamamız hayal ürünü gibi bir şey

ömer faruk174

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
biz insanlar dünyada yaşamayı beceremiyoruz marsta nasıl yaşarız

İsaakcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ülkemiz mühendisleri Hollanda ya beyin göçü yapıyor. Ülke nasıl gelişecek

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Kendi ülkesine bu kadar cok hakaret eden millet bitek biziz herhalde
Hakaret etmiyor ki abartıyo olabilir fakat bu bi gerçek yani.Ne üretiyosun ki ? Samanı bile dışardan alır hale geldi güzelim dünya tarım ülkeleri arasında lider olan ülke.Bi yerde tüketim üretimden fazlaysa orada avm mağaza ve cafelerden başka bi halt yoktur ki bizde bunlar gani :)

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Türklerin de şahlanma zamanı geliyor, o yüzden çok da kendimizi yıpratmayalım. Ayrıca uzayda da kardeşlerimiz var.

Reaksiyon puanı
617
Hakaret etmiyor ki abartıyo olabilir fakat bu bi gerçek yani.Ne üretiyosun ki ? Samanı bile dışardan alır hale geldi güzelim dünya tarım ülkeleri arasında lider olan ülke.Bi yerde tüketim üretimden fazlaysa orada avm mağaza ve cafelerden başka bi halt yoktur ki bizde bunlar gani :)
Bunun sebebi insanlarin köyleri terketmesi. Devletimiz tarim olsun hayvancılık olsun çiftciye destek veriyor. Ülkemiz geride değil. Sadece milletimiz herşeyi devletten bekliyor.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Ekonomi yerlerde eğitim seviyesi idare etmeye çalışıyor orada burda savaş daha Ülke kendine doğru düzgün adalet sağlayamıyor ne uzayından bahsediyorsunuz ki zengin olmayan kimse gidemeyecek bu kadar basit parası olan Yurtıdışına gider bir miktar ücret karşılığında Her nereye gidiliyorsa gider hayatını yaşar

Scalh

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Ekran Alıntısı.PNG
Kimse kusura bakmasın da ekonomimiz YERLERDE! Keza eğitim sistemi de öyle. Birbirimizi kandırmayalım.

Son mesajlar