Mario Gomez'den Beşiktaş'ta kalma sinyali

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Ligdeki gol sayısını 26'ya çıkaran ve Beşiktaş formasıyla bir sezonda en çok gol atan yabancı futbolcu olan Mario Gomez, şampiyonluğun ardından yaptığı açıklamada siyah-beyazlı takımda kalma sinyali verdi.

600mario_UHOVY.jpg

Sezon başında Fiorentina'dan kiralanan ve 21 Nisan'a kadar bulunan satış opsiyonu kullanılmayan Mario Gomez, yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada "Beşiktaş dışında kimseyle görüşmedim. Kariyerimde daha önce transferimle ilgili bir defa nisan ayında karar aldım ve bir hata yaptım. Bunu tekrar yapmak istemedim. Sezonun bitmesine bir maç daha var. Sonra şampiyonluk kutlamaları başlayacaktır. Ardından da tatil var. Menajerim, başkanımız ile görüşecektir. Fakat ben burada, Beşiktaş'ta hangi koşullara sahip olduğumu gayet iyi biliyorum. Önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağım. Olumlu ve iyi duygulara sahibim" dedi.

"RÜYA GİBİ BİR SEZONDU"
Şampiyonlukla biten sezon ve Osmanlıspor maçındaki atmosferi de değerlendiren Mario Gomez "Harika bir atmosfer vardı. Her türlü duygunun yüksek yaşandığı bir atmosferdi. Benim için rüya gibi bir sezondu. Zor günlerin ardından Beşiktaş'a gelip şampiyonluk yaşadım. Bana yardımcı olan herkese minnettarım. Her anlamda çok güzel bir sezonu geride bıraktık. Beni gururlandıran rakamlar değil rakamların şampiyonluğu getirmiş olması. Kariyerim boyunca goller attım ama attığınız goller şampiyonluğu getiriyorsa kıymetlidir. Burada ilk sezonumuzda şampiyonluğu elde ettik. Bu harika kulüp bunu hak etti" ifadesini kullandı.

NTVSpor