Manjaro Xfce panel üzerinde ses simgesinin bulunmaması sorununu çözümü

Bu konuyu okuyanlar

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
17.0.6 iso'su ile kurulum yapan şöyle bir sürpriz ile karşılaşacak ki, panelde ses kontrol ikonu yok. Bunu çözmek çok basit. Paketlemeyi yapan adamlar bir dalgınlık sonucu onu panele yerleştirmişler ama programcığı iso'nun içine koymayı unutmuşlar.
Kod:
sudo pacman -S pa-applet
İyi günler :)

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Mancaro çok profesyonel yahu.

ynswtf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
debiana kafa tutulmaz abi, çarpılırsınız alimallah :D Ben kişisel kullanımı olan bir kullanıcıyım linuxda bu yüzden Debian benim tüm isteklerimi hallediyor. Pacmanı bana karmaşık gibi geliyor. Sanırım debian depoları daha iyi diğe biliyorum yanılıyormuyum yoksa :D

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
debiana kafa tutulmaz abi, çarpılırsınız alimallah :D Ben kişisel kullanımı olan bir kullanıcıyım linuxda bu yüzden Debian benim tüm isteklerimi hallediyor. Pacmanı bana karmaşık gibi geliyor. Sanırım debian depoları daha iyi diğe biliyorum yanılıyormuyum yoksa :D
Bazen AUR'daki bazı uygulamalar kurulmayabiliyor eski oldukları ve geliştirici yeterince hızlı güncellemediği için. Ama apt'nin ıvır zıvır'ları pacman'dan daha fazla ve benim sistemimde pacman daha hızlı idi :)

ynswtf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Bazen AUR'daki bazı uygulamalar kurulmayabiliyor eski oldukları ve geliştirici yeterince hızlı güncellemediği için. Ama apt'nin ıvır zıvır'ları pacman'dan daha fazla ve benim sistemimde pacman daha hızlı idi :)
Ben KDE'den önce ubuntu gnome kullanıyordum 8 gb ramde pc bazen Azer Bülbüle bağlıyordu enteresan şekilde, KDE geçtim ve ucuyor. Halbuki temeli ubuntu KDEnin :D