Makul fiyat COC 60 level köy satılık

Bu konuyu okuyanlar

qw1tt2

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Clash of Clans 60 level 4 inşaatçılı köy satılıktır. Detaylı bilgi almak için w app üzerinden 05309539388 iletişim kurabiliriz. Ciddi alıcılara her türlü bilgi verilecektir.( cep no vermek yasak mı bilmediğim için yazdım ama yasak ise eğer silebilirsiniz numarayı)

qw1tt2

Asistan
Reaksiyon puanı
0
dev 5 levele basıldı sihirbaz 3 şifacı 3 goblin 4 barbar 4 okcu 4 leveldir.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

fiyat oyuna 50 tl harcanmıs olup 75 tl dir.

xyz1234

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
ümidini kırmak istemem ama bence kimse almaz, neden dersen bu oyunları oynamaktaki amaç, level atlayıp oyun içindeki karakterleri ve eşyaları vs geliştirmektir. her level atlayış yada geliştirme insana keyif verir. bir ara oyunları crakleyerek oynuyordum, daha doğrusu crackledikten sonra oynama gereği duymuyordum çünkü oyun içinde sahip olmak istediğin herşeye bir anda sahip olunca bir heyecanı kalmıyor. bir çok kişide aynı şeyi düşünüyordur diye tahmin ediyorum.

oyun içinde karakter satışı yada geliştirilmiş bir silah satışı vb olsaydı bu mümkün olurdu ama kimse komple oynanmış bir oyunu almak istemez.

qw1tt2

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ümidini kırmak istemem ama bence kimse almaz, neden dersen bu oyunları oynamaktaki amaç, level atlayıp oyun içindeki karakterleri ve eşyaları vs geliştirmektir. her level atlayış yada geliştirme insana keyif verir. bir ara oyunları crakleyerek oynuyordum, daha doğrusu crackledikten sonra oynama gereği duymuyordum çünkü oyun içinde sahip olmak istediğin herşeye bir anda sahip olunca bir heyecanı kalmıyor. bir çok kişide aynı şeyi düşünüyordur diye tahmin ediyorum.

oyun içinde karakter satışı yada geliştirilmiş bir silah satışı vb olsaydı bu mümkün olurdu ama kimse komple oynanmış bir oyunu almak istemez.
hocam şöyle bir şey var başlardaki köy yerine orta halli gelişmiş köyü alıp 100 e 150 levele gitmek de isteyenler var zaten 3 4 kişiyle görüştüm şehir sıkıntısından olmadı. yani zaten oyunu alan biten bir köyü almıyor üstüne koyarak devam ediyor ortalarda zaten ;)

Don't Be Normal

Asistan
Reaksiyon puanı
0
o zaman ben kendi köyüme bi 300 lira felan çekeyim :D
Wr5O0q.jpg

b43orY.jpg

qw1tt2

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ne fiyat çekersen çek keyfin bilir