Maksimum bütçem 2000 tl nasıl sistem önerirsiniz

Bu konuyu okuyanlar

Şc8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1.5-2 maksimum bütçem var fm,nba,pes,fifa tarzı oyunları tercih eden biriyim kart kullanmadığım için itopya'dan sistemi toplamayı düşünüyorum yazdığım oyunlarda sorun yaşatmıcak bir sistem toplayabilirmiyim itopya'dan çok bilgi sahibi olmadığım için önerilerinizi almak istedim

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Bence apu sistem uygun olur sonradanda ekran kartı eklersin

Şc8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence apu sistem uygun olur sonradanda ekran kartı eklersin
Bu fiyatlara toplama iyi bişe çıkar mı itopya'dan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Toplama bu fiyat aralığında yazdığım oyunlarda sorun yaşatmıcak bir kasa çıkar mı

Son düzenleme:

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Bu bütçeyle itopya mağazasından pc toplaman çok zor,ancak internetten farklı farklı sitelerden en ucuz olan yerlerden alırsan bahsettiğin oyunları oynayabilirsin.İnternetten alışveriş yapmak için kendinizin üzerine kayıtlı bir karta gerek yok ki,bir yakınınızdan ya da ne bileyim babanızdan ödünç alın kartı içine yatırın 2000 tl yi yapın alışverişinizi.

Şc8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu bütçeyle itopya mağazasından pc toplaman çok zor,ancak internetten farklı farklı sitelerden en ucuz olan yerlerden alırsan bahsettiğin oyunları oynayabilirsin.İnternetten alışveriş yapmak için kendinizin üzerine kayıtlı bir karta gerek yok ki,bir yakınınızdan ya da ne bileyim babanızdan ödünç alın kartı içine yatırın 2000 tl yi yapın alışverişinizi.
Nakit olarak alıcam itopya veya başka teknoloji mağazalarından inanılmaz bir kasa olsun istemiyorum zaten bu oyunlarda darbogaz kasma yapmasın yeterli neyse

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Nakit olarak alıcam itopya veya başka teknoloji mağazalarından inanılmaz bir kasa olsun istemiyorum zaten bu oyunlarda darbogaz kasma yapmasın yeterli neyse
Söylediğimde bu zaten eğer gidip parçaları elden alırsanız bilgisayar toplayamazsınız,ya da çöp bir bilgisayar olur,2000TL nizi çöpe atmanız benim bile içimi acıtıyor.
Benim itopyadan topladığım bilgisayar 2000tl yi geçiyordu.Başka fikri olan bir bilgisayar önerebilir.

Şc8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sizin topladığınız sistem nedir atabilirmisiniz. Ekran kartı hemen alınması mı lazım anakart secimine göre sonra da eklenemez mi oynanıcak oyun türleri belli zaten

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Elinizde ufakta olsa(Belki 320GB) bir HDD varsa para yeter ancak yoksa bütçeyi aşıyor.Ekran kartı sonradan eklenebilir fakat işlemci çok ta iyi değil maksimum RX 570 belser ondada ufak bir darboğaz olabilir (%10-15),yanlış analamyın RX 570 gayet iyi bir e.kartı şuan her oyunu ultra da açar .
Şu sistemi alabilirsin.(Bütçe düşük anakartı çok ta iyi seçemedim)

Şc8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler