Maksimum 2500 Türk Lirasına Full HD Laptop Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Deadshot31

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhabalar

2500 liraya kadar üniversite için laptop bakıyorum. Bilgisayar başında çok vakit geçireceğim için ekran çözünürlüğü önemli. Acer Swift 3 buldum. Kibar 10 saat pil ömürlü bir ultrabook. Tavsiye eder misiniz ?
Başka tüm tavsiyelerinize açığım

Teşekkürler

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Yüksek grafikli oyun oynayacak mısın?

38burak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2200-2400 tl bütçem var ve nasıl bi bilgisayar alcamda kararsınım resim,film ve yabancı diziler için iyi bi harddisk ekran olarak güneş yansıdığında fazla parlama yapmicak çok fazla olmasada oyun oynaya bileceğim ses bakımından iyi fazla ısınma yapmicak bi bilgisayar istiyorum tahmini bi (4-5 yıl kullana biliceğim) he bide Freedosolmasın...Önerilerinizi bekliyorum...

Afacan22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar.Forumda bu şekilde çok fazla konu var farkındayım ama bireysel ihtiyaçlara göre yeni konu açmak durumunda kaldım.Maximum 2500 tl olarak, taksit sayısına göre 3000 tl bir Laptop satın almak istiyorum.Kullanım amacı tasarım programları (Photoshop, Coreldraw, Illustator vb.) Programları dönem dönem iş için kullanacağım.Bunun yani sıra çok üst düzey oyunlar olmasa da Fifa, Football Manager, CS GO vb oyunları da oynayabilmek istiyorum.Bu tarz bir Laptop önerilerinizi varsa eğer rica ediyorum.
--- Gönderi Güncellendi ---
Adam oyun oynamayacagim demiş ben oynayacağım diyorum aynı konu diye buraya taşıyorsunuz ne o ne ben cevap alamayacağım, Sonra forumunuz aynı konularla doluyor, azıcık düşünün ya, kurala uyuyor mu uymuyor mu diye.

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Merhabalar.Forumda bu şekilde çok fazla konu var farkındayım ama bireysel ihtiyaçlara göre yeni konu açmak durumunda kaldım.Maximum 2500 tl olarak, taksit sayısına göre 3000 tl bir Laptop satın almak istiyorum.Kullanım amacı tasarım programları (Photoshop, Coreldraw, Illustator vb.) Programları dönem dönem iş için kullanacağım.Bunun yani sıra çok üst düzey oyunlar olmasa da Fifa, Football Manager, CS GO vb oyunları da oynayabilmek istiyorum.Bu tarz bir Laptop önerilerinizi varsa eğer rica ediyorum.
--- Gönderi Güncellendi ---
Adam oyun oynamayacagim demiş ben oynayacağım diyorum aynı konu diye buraya taşıyorsunuz ne o ne ben cevap alamayacağım, Sonra forumunuz aynı konularla doluyor, azıcık düşünün ya, kurala uyuyor mu uymuyor mu diye.

Fiyat aralığı aynı mesajının içeriğine oyun oynayacağım diye eklersen eğer zaten mesajını okuyacak kişiler buna göre öneride bulunacaktır. Kurallarımız bu şekildedir uymadığınız zaman önce uyarı sonra ceza alırsınız.

Son mesajlar