Maks 1600₺ Kamerası İyi Telefon Arıyorum

Bu konuyu okuyanlar

sefaguntepe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar fotoğraf çekmeyi seven biriyim bu sebeple iyi bir fotoğraf çeken telefon arıyorum var mı öneriler ? ithalatçılara pek güvenmiyorum onlar dışında

FK5896

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Note 4 bulabilirsin belki o fiyata gerçekten kamerası iyi üzmez seni bu konuda ama servislik bir işin olursa üzülebilirsin. Note 4 ün kamerasını incelemeni tavsiye ederim. ( denemeden önce kamera camını sil en ufak leke kalmasın, böylece çok kaliteli çekiyor yoksa dandik görünebilir)
Istersen sana note 4 ile çektiğim bir kaç foto atabilirim

sefaguntepe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
lg g4 için bazı mağazalarda fiyatları 1999 tl bazılarında 1400 aradaki model farkı mı var ?
--- Gönderi Güncellendi ---
Note 4 bulabilirsin belki o fiyata gerçekten kamerası iyi üzmez seni bu konuda ama servislik bir işin olursa üzülebilirsin. Note 4 ün kamerasını incelemeni tavsiye ederim. ( denemeden önce kamera camını sil en ufak leke kalmasın, böylece çok kaliteli çekiyor yoksa dandik görünebilir)
Istersen sana note 4 ile çektiğim bir kaç foto atabilirim
note 4de başka önerebileğiniz telefon varmı ?

Knock0ut

Asistan
Reaksiyon puanı
60
lg g4 için bazı mağazalarda fiyatları 1999 tl bazılarında 1400 aradaki model farkı mı var ?
--- Gönderi Güncellendi ---

note 4de başka önerebileğiniz telefon varmı ?
G4 Beat modeli var, 1400 ün de altında olması lazım. LG garantili 1500-1600 civarına bulmak mümkün, hepsiburada'da var.

Şahin Emre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
LG G4 ile çektiğim iki resim.Şuan telefonda bunlar var istersen daha sonra yine yollarım

Ekli dosyalar

• 20161213_083812[1].jpg
    20161213_083812[1].jpg
    5.6 MB · Görüntüleme: 534
  • 20161225_155052[1].jpg
    20161225_155052[1].jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 449

Şahin Emre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
pil ömrü nasıl sizce ?
pil durumu sıkıntı.kullanıma göre gün içerisinde sarj etmeniz gerekiyo. öğrenciysen okulda sonra,çalışıyosan işten çıkmadan şarj etmen gerekir ama soru şuki hangi telefon böyle değil ? ben ayarlardan konumu kapattım,arka planda şarj tüketen uygulamaları çok kullanmıyorum bi şekilde idare ediyorum, ve sarj süresi daha uzun gitmeye başladı

Knock0ut

Asistan
Reaksiyon puanı
60
pil durumu sıkıntı.kullanıma göre gün içerisinde sarj etmeniz gerekiyo. öğrenciysen okulda sonra,çalışıyosan işten çıkmadan şarj etmen gerekir ama soru şuki hangi telefon böyle değil ? ben ayarlardan konumu kapattım,arka planda şarj tüketen uygulamaları çok kullanmıyorum bi şekilde idare ediyorum, ve sarj süresi daha uzun gitmeye başladı
Android 7 ile ekran cozunurlugu degistirme olayi gelirse g4 sarj konusunda cok daha iyi duruma gelir birde.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
100 tl ekleyerek ithalatçı garantili G5 alabilirsin kamerada rakipsiz denilebilecek bir cihaz hem Performansı falan da çok iyi uzun süre götürür.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
G5 o fiyata kamerası ile seni fazlasıyla memnun edecek diye düşünüyorum.:)

muratbey16

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Kardeşim sen sen ol sakın gidip note 4 alma şebeke sorunu var aman deyem evet kamerası iyi ama bende var şebeke sorunu var yani

FK5896

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Kardeşim sen sen ol sakın gidip note 4 alma şebeke sorunu var aman deyem evet kamerası iyi ama bende var şebeke sorunu var yani
Şebekeden şikayet eden çok. Ben hiçbir sıkıntı yaşamadım. Taa ki geçende annemin turkcell hattını takana kadar. Turk telekomda sıkıntı yok. Bu donanımsal mı yoksa başka bir şeyle ilgilimi daha çözemedim..

Knock0ut

Asistan
Reaksiyon puanı
60
ghost screen sorunu oluyomuş diyolar lg için ısınınca flan
Ben ghostscreen ve bootloop gibi hataların yeni serilerde düzeltildiğini duydum, ayrıca kronik problemlerin yaşanması halinde LG Türkiye'nin çok sorun çıkarmadan değişim yaptığını. Araştırmak size kalmış bundan sonra, telefon hakkında pek fazla bilgim yok, arkadaşım kullanıyor, ancak kamerası şahane.

sefaguntepe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben ghostscreen ve bootloop gibi hataların yeni serilerde düzeltildiğini duydum, ayrıca kronik problemlerin yaşanması halinde LG Türkiye'nin çok sorun çıkarmadan değişim yaptığını. Araştırmak size kalmış bundan sonra, telefon hakkında pek fazla bilgim yok, arkadaşım kullanıyor, ancak kamerası şahane.
Eyvallah sağolasın :)

muratbey16

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Şebekeden şikayet eden çok. Ben hiçbir sıkıntı yaşamadım. Taa ki geçende annemin turkcell hattını takana kadar. Turk telekomda sıkıntı yok. Bu donanımsal mı yoksa başka bir şeyle ilgilimi daha çözemedim..
Ben de turkcell kullanıyorum başka hat takmadım şuana kadar

CoderLo99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Aliexpress'ten ucuz bir fiyata Lenovo Vibe Shot alabilirsin | Tanıdığım birinde var.Çok güzel fotoğraf çekiyor. |
[AliExpress biraz bekletebilir :) ]

Reaksiyon puanı
628
Her telefon tavsiyesi basligina Xiaomi onerdigim icin soruyorum, siz Xiaomi'yi ne kadar suredir kullaniyorsunuz?
Benim de aklimda olan bir telefon yalniz marka goz korkutuyor.

Sadece donanimi iyi diye tavsiye etmeyeceginizi umuyorum.
Redmi Pro kullanıyorum. Aldığım 3 gün oldu. Çok iyi bir telefon. Arayüz harika bence, ekran zaten çok kaliteli OLED ekran, kasa malzemesi de kaliteli yani çok beğendiğimi söyleyebilirim telefonumu. Sadece geçersiz IMEI sorunu olan bir telefon denk geldi bana. Hala onun ile uğraşıyorum. Bu arada, kameradan bahsetmedim. Kamerası beklediğimden iyi çıktı. Bence S6 kamerası ile yapılabilir.

Adem çiçek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Honor 7X de tavsiye ederim. Kamerası çok güzel 1 haftadır kullanıyorum

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Xiaomi Mi Note 3 fiyatına göre hem en iyi performansi hem de başarılı bir kamera deneyimi sunar. Bakmalısın.