Makale Yazdım. Nasıl Olmuş?

Bu konuyu okuyanlar

BilgisayarUzmani

Müdavim
Reaksiyon puanı
640
Merhaba, makale yazdım, bir ürün için. Nasıl olmuş? 5 üzerinden değerlendirmenizi bekliyorum.

Neden Biz?
-Bizler en kaliteli kumaşları kullanarak, istediğiniz ölçülerde formanızı hazırlıyor ve hızlı kargo ile sizlere teslim ediyoruz. Siz müşterilerimiz için dikişlerimize bile emeğimizi, alın terimizi ve sevgimizi katıyoruz. Ve diyoruz ki, tek emek bir işe yaramaz, emeğin içinde sevgi de olmalı ki emeğin bir anlamı olsun. Zaten formamızı giymeye başladığınızda bile bu sevgiyi bu alın terini fark edeceksiniz. Alanında usta yılları devirmiş çalışanlar ile çalışıyoruz.
Emeğimiz, alın terimiz ve işimize kattığımız sevgimiz yalnızca siz müşterilerimiz için. Emeğin kıymetini bilerek kullanmanız dileğiyle…

Neden Desenli Forma

Garanti veriyoruz, desenli hemşire formalarımızdan memnun kalacaksınız.

Canlı renklere sahip, birçok desen seçeneğini barındıran formalarımız tamamen Klimateks kumaşlarından oluşturulmuştur.

Biliyoruz, yoğun geçen çalışma gününüz ve nöbetlerde koşuşturma içinde kalıyor terliyorsunuz. Terden rahatsız oluyorsunuz ve çalışma gününüzden verim alamıyorsunuz. İşte bu ürün tamamen sizler için oluşturuldu! Siz terlemeyin,rahatsız olmayın diye. Klimateks kumaşımız sporcuların formalarında kullandığı forma kumaşıdır ve hafifliği ve esnekliği ile rahat ettirir, terletmez. Terleseniz bile teri üzerinizde tutmaz dışarı atar. Böylece terden rahatsız olmazsınız ve gününüz gayet rahat ve verimli geçer. Hatta yoğun
iş günlerinden zevk alırsınız.

İnsanın hayal gücü sınırsızdır. Her şeyi hayal edebilir. Bizlerde gücümüzü sizlerin hayal gücünüzden alıyoruz. Siz hayal edin biz sizlerin hayalleri doğrultusunda formanızı dikelim,hazırlayalım. Üstelik istediğiniz kadar büyük veya küçük beden formaları tek üstleri yada tek altları siz müşterilerimiz için üretiyoruz.

Labor olarak sizi, isteklerinizi dinliyor sizin isteklerinize göre üretim yapıyoruz.

En kaliteli kumaşlardan tutun, güzel desenlere kadar birçok yerde Labor markasını bulursunuz.

Çünkü Türkiye'nin en kaliteli ürünlerini biz üretiriz.

Yayınlanan Site: Desenli Önlük Erkek Tek Üst Forma, Erkek Desenli Tek Üst Forma Modelleri

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Yanlış anlama sakın ama bana aynı çeviriymiş gibi geldi. (Çeviri demiyorum cümlelerinin görünüşünden dolayı diyorum) Bazı cümlelerde düşüklükler, belki orası için olmayan kelimeler. Ama genel manada beğendim. Tecrübelendikçe daha güzel işler çıkaracağını düşünüyorum. Profesyonel yerlerden bol bol böyle örnekler okumalısın. ;) ??

BilgisayarUzmani

Müdavim
Reaksiyon puanı
640
Yanlış anlama sakın ama bana aynı çeviriymiş gibi geldi. (Çeviri demiyorum cümlelerinin görünüşünden dolayı diyorum) Bazı cümlelerde düşüklükler, belki orası için olmayan kelimeler. Ama genel manada beğendim. Tecrübelendikçe daha güzel işler çıkaracağını düşünüyorum. Profesyonel yerlerden bol bol böyle örnekler okumalısın. ;) ??
Değerlendirmeniz ve Önerileriniz İçin Teşekkürler.

Kerem KÖYLÜ

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Makalen çok güzel bende böyle makaleler yazmayı deniyorum kendi kendime ama bu kadar güzel yapamıyorum :) :) :)

Kerem KÖYLÜ

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Teşekkür ederim bir daha yazdığım makaleleri bende paylaşmayı deneyeceğim:) :)

Son mesajlar