Maille foto göndermek

Bu konuyu okuyanlar

mortalboy88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi akşamlar arkadaşlar... maille nasıl foto gönderilir bir bileniniz varmı??? (hotmail kullanıyorum)

NOT : Resimleri attachment şeklinde göndermek değil de, maili açtığında direk fotalar gözükecek... copy/past denedim ama olmadı:icon_-1:

kolay gelsin...iyi çalışmalar...

altınbuynuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet msn veyagmail varsa iki sinde de ekle menüsüvardır orda n yapabilirsin

aedips

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar o dediğinizi outlook veya benzeri bir mail programı ile yapabilirsiniz insert > picture .... ayrıca gmail için konuşmak gerekirse internette bi yerde bulunan bi resmi metin editörüne sürükle bırak yaparak resimleri kolayca yollayabilirsiniz

mortalboy88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar o dediğinizi outlook veya benzeri bir mail programı ile yapabilirsiniz insert > picture .... ayrıca gmail için konuşmak gerekirse internette bi yerde bulunan bi resmi metin editörüne sürükle bırak yaparak resimleri kolayca yollayabilirsiniz

hotmail tarzı olmaz mı diyorsun aedips????

maske500

Doçent
Reaksiyon puanı
0
evet ya bu benim içinde bi sorun olmuştur.bilen varsa başka bi yol paylaşsın

aedips

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hotmail tarzı olmaz mı diyorsun aedips????

olur ondada olur

gmail veya hotmail e giriyosun yeni mail diyorsun çıkan editor'e sürükle bırak yaparsan olur burada onemli nokta resmin internette bi yerde olması mesela senin avatarın tut onu sürükle mail editör üne olacaktır. sen ne yap resmini al bi tane image hosting e at oradan sürükle bırak

ha bunla uğraşmam diyorsan outlook kullancaksın :)

mortalboy88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
olur ondada olur

gmail veya hotmail e giriyosun yeni mail diyorsun çıkan editor'e sürükle bırak yaparsan olur burada onemli nokta resmin internette bi yerde olması mesela senin avatarın tut onu sürükle mail editör üne olacaktır. sen ne yap resmini al bi tane image hosting e at oradan sürükle bırak

ha bunla uğraşmam diyorsan outlook kullancaksın :)

teşekkürler dostum.. upload ettikten sonra yaptım.. kolay gelsin..

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
TEŞekkürler BEnde Yapamıyordum :D ...