Mail Order Ödeme Sistemi ile Telefon Alma

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

berkayadrian

Üyecik
Arkadaşlar applekutusu.com dan iphone 8 alıcam mail order ödeme sistemiyle ödeyeceğim kredi kartıyla yani ama bu mail orderın ne olduğunu pek bilmiyorum bilgisi olan yardımcı olabilir mi güvenilir mi nasıl ödeyeceğim kart bilgilerimizi falan veriyormuşuz galiba bu bilgileri verirken tek ödemelik mi kullanbiliyorlar yardımcı olabilirseniz sevinirim

astegon

Profesör
Mail order kart bilgilerini yani KART NO, SON KULLANMA TARİHİ, CVC2 numarasının verilerek alışveriş yapılan bir ödeme yöntemidir. Sizin yerinizde olsam mail order için SANAL KART yaratır, ilgili meblağı o sanal karta tanımlar ve sanal kart bilgilerini verirdim. Adamlarda sanal kart bilgileri olacağından daha güvenli olacaktır.

berkayadrian

Üyecik
Mail order kart bilgilerini yani KART NO, SON KULLANMA TARİHİ, CVC2 numarasının verilerek alışveriş yapılan bir ödeme yöntemidir. Sizin yerinizde olsam mail order için SANAL KART yaratır, ilgili meblağı o sanal karta tanımlar ve sanal kart bilgilerini verirdim. Adamlarda sanal kart bilgileri olacağından daha güvenli olacaktır.
Hocam ama taksit icin mail order kullanacagim yani sanal kartla mumkun degil bu

stat counter