Mail Adresi Almak!

Bu konuyu okuyanlar

erdincguler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar benim aşağı yukarı her mailden servisinden bir adresim var ama tüm mail adreslerimin sonuna bir tane rakam yada bir yerlerine "_" yada "." koymak zorunda oluyorum.
hotmail,yahoo yada gmailde adım ve soyadımdan yani sade olarak [email protected] gibi mail adresi hotmail yahoo yada gmailden nasıl alabilirim.eğer buna imkan yok gel sana başka bir yerden mail adresi alalım derseniz onada razıyım ama iki güne bir arıza veren girme zorluğu yaşamıyacağım bir mail servisi varmı...
önerilerinizi bekliyorum

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
@shiftdelete.net hesabı verelim derdim ama henüz yeni hesapları açmadık. O başlığı takip edersen Gmail altyapılı ve @shiftdelete.net uzantılı bir adresin olabilir belki.

erdincguler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Troy dedi ki:
@shiftdelete.net hesabı verelim derdim ama henüz yeni hesapları açmadık. O başlığı takip edersen Gmail altyapılı ve @shiftdelete.net uzantılı bir adresin olabilir belki.
yeni hesaları ne zamna açmayyı düşünüyosunuz ve "o başlığı takip edersen" derken neyi kastettiğini anlamadım.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
ofisimizi kurmakla ilgileniyoruz şu sıralar. sanıyorum 15 gün içerisinde açılacaklar.

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
En iyisi siz kendinize sadece bir domain alın kendi adınızda mail adresinizi kullanın.

erdincguler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkür ederim diiğer mail adresleri teklifleri bekliyoum tüm arkadaşlardan

erdincguler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
m1903 dedi ki:
En iyisi siz kendinize sadece bir domain alın kendi adınızda mail adresinizi kullanın.
aslında o da bir secenek ama ben aslında yahoo yada gmailden böyle bir adres almak istiyorum...herksein bildiği bir adres olursa daha makbule geçer.
hem diğer mail adresleri bazı yelere üyeliklerde sıkıntı yaratıyor